Radio Nadzieja 103,6

Switch to desktop Register Login

VIII Przystanek PaT coraz bliżej

Już 9 lipca w Łodzi wystartuje VIII Przystanek PaT. Do 13 lipca młodzi ludzie z całego kraju będą pokazywali jak piękne i ciekawe jest życie bez uzależnień. W ciągu tych kilku dni patowicze biorą udział w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez znanych w całym kraju instruktorów. W tym roku przygotowano zajęcia teatralne, wokalne, literackie, plastyczne, taneczne, bębniarskie, hip-hopowe, beatboxowe, dziennikarskie, filmowe, radiowe, fotograficzne, futbolu amerykańskiego i wiele innych. Uczestnicy spotkania biorą też udział w warsztatach profilaktycznych, spektaklach i koncertach. Ostatniego dnia prezentowane są efekty zajęć przed całą PaTowską społecznością i zaproszonymi gośćmi, wśród których są przedstawiciele rządu, policji i władz samorządowych.

Przystanek PaT jest strefą całkowicie wolną od używek, wnoszenie, posiadanie i spożywanie napojów alkoholowych oraz środków odurzających, a także przebywanie na terenie akcji osób pod ich wpływem jest zabronione.

Oczywiście w Łodzi nie zabraknie łomżyńskiej grupy PaT, która będzie przygotowywała codzienne relacje emitowane na antenie Radia Nadzieja.


Autorem program PAT jest Grzegorz Jach, inspektor Policji (Pełnomocnik Komendanta Głównego Policji ds. promocji bezpieczeństwa publicznego). Program „Profilaktyka a Ty” jest wpisany do Banku Dobrych Praktyk, w 2010 r. przystąpił do Europejskiej Kampanii w sprawie Narkotyków w 2011 r. otrzymał tytuł LIDERA rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.


ask/pat.policja.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola.

CEM SpesMediaGroup

Top Desktop version