Radio Nadzieja 103,6

Switch to desktop Register Login

Multimedia

W odpowiedzi na informacyjne zapotrzebowanie i dynamiczny styl życia współczesnego człowieka, rynek usług multimedialnych w ciągu ostatnich 10 lat ulegał wielu transformacjom.

Szerokopasmowy internet spotykany niemalże w każdym polskim domu, nowoczesne smartfony i tablety z możliwością odtwarzania strumieniowego wideo oraz monopol informacyjny uprawiany przez mainstreamowe stacje TV, stał się przyczyną pojawienia się wielu niezależnych politycznie i finansowo internetowych stacji telewizyjnych.

Koncern medialny SpesMediaGroup również w tej dziedzinie nie pozostaje bierny. Stawiamy na rzetelny i uczciwy przekaz informacyjny z regionu byłego województwa łomżyńskiego. Nasi reporterzy są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego, gdzie znajduje się człowiek i problemy, które go dotykają.

SpesMediaGroup to Twoja wizja przyszłości.

Dodatkowe informacje

  • Telefon: 86 215 14 10
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CEM SpesMediaGroup

Top Desktop version