Radio Nadzieja 103,6

Switch to desktop Register Login

Instynkt Życia

st. asp. Michał Napiórkowski - autor audycji st. asp. Michał Napiórkowski - autor audycji

W życiu każdego z nas przynajmniej raz zdarzyła się sytuacja, w której tzw. zdarzenie losowe sprawiło, iż musieliśmy zachować zimną krew i udzielić pomocy sobie lub innym. Na codzień jednak nie zadajemy sobie zazwyczaj pytania o to, co bym zrobił, gdyby teraz zdarzył się wypadek. Smutne statystyki i wypowiedzi ratowników potwierdzają fakt, że gdybyśmy byli lepiej przygotowani do radzenia sobie w sytuacjach wyjątkowych mniej by było ofiar i osób poszkodowanych. Do naszego studia zaprosiliśmy specjalistę, który w cyklu 10 audycji wprowadzi nas w tajniki udzielania pierwszej pomocy, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i sztuki przetrwania. 

St. asp. Michał Napiórkowski - ratownik PSP w Ostrołęce od prawie 10 lat udziela pomocy w wypadkach, uczy innych bezpiecznego nurkowania, a także czynnie włącza się w działania organizacji paramilitarnych. Zapraszamy do słuchania jego audycji. Na naszym portalu będzie prowadził również bloga, na którym będzie odpowiadał na Wasze pytania dotyczące bezpieczeństwa. 

Instynkt Życia! - byś wiedział jak przetrwać! (jingiel)1. Instynkt  Życia - Postępowanie przy wypadku drogowym2. Instynkt Życia - Kataklizmy - powódź3. Instynkt Życia - Kataklizmy - powietrze4. Instynkt Życia - Przetrwanie w warunkach terenowych5. Instynkt Życia - Pożar6. Instynkt Życia - Wyposażenie ratujące życie7. Instynkt Życia - Samoratowanie (wypadek)

 

Dodatkowe informacje

  • Termin: czwartek o 14.14 (7 audycji od 03.01.2013)
  • Prowadzący: st. asp. Michał Napiórkowski

CEM SpesMediaGroup

Top Desktop version