Radio Nadzieja 103,6

Switch to desktop Register Login

Nasza Rozgłośnia...

Radio Nadzieja 103,6 fm Radio Nadzieja 103,6 fm

Diecezjalne Radio Nadzieja 103,6 FM zostało powołane dekretem Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Program po raz pierwszy ruszył 2 grudnia 2001. Oficjalne otwarcie nastąpiło 6 stycznia 2002 roku. Od tamtej pory na trwałe wtopiliśmy się w życie regionu. Program nadajemy 24 godziny na dobę. Na antenie naszego radia można słuchać audycji społecznych, edukacyjnych, rozrywkowych, dyskusji informacyjnych a także najświeższych wiadomości lokalnych, z regionu diecezji łomżyńskiej oraz z kraju i świata.

Jako patron medialny największych imprez kulturalnych oraz wydarzeń kościelnych, informujemy i często na żywo transmitujemy słuchaczom to, co dzieje się w regionie.

Przez okres istnienia radia możemy poszczycić się wieloma dyplomami i słowami uznania instytucji i ludzi, którym jako medium staramy się zawsze pomagać. Radio Nadzieja jest laureatem nagród i wyróżnień przyznanych przez władze samorządowe, kościelne i instytucje społeczno - kulturalne. Jako radio regionalne od początku, z myślą o szerokiej grupie odbiorców tworzymy nasz program. Profesjonalizm i jak najlepsza oferta programowa, są naszym celem. Spotykamy się z opinią najlepiej informujących w Łomży i okolicach. Nie szukamy tanich sensacji, podajemy szybko tylko pewne wiadomości.

Muzyka, która umila czas w Państwa domach to złote, niezapomniane, polskie przeboje, także zagraniczna ostatnich trzydziestu lat i młoda muzyka chrześcijańska. Format muzyczny, który prezentujemy to Soft Adult Contemporary - czyli tzw. muzyka współczesnych dorosłych, charakteryzująca się znaną, przyjemną, łagodną nutą, bez ostrych ciężkich brzmień.

Radio Nadzieja można słuchać także przez Internet. Sygnał Radia Nadzieja dostępny jest także dla użytkowników platformy cyfrowej Telewizji Nowej Generacji N w dziale Radio.

Diecezjalne Radio Nadzieja jest członkiem grupy medialnej CEM SpesMediaGroup

CEM SpesMediaGroup

Dodatkowe informacje

  • Dane firmy: Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup
  • Telefon: 86 215 14 10
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CEM SpesMediaGroup

Top Desktop version