Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

16-18 września 2022r. w Siedlcach XXIX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festiwal

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

To już ostatnie momenty, pozostało kilka dni! Organizatorzy dopinają wszelkie szczegóły, podczas gdy wykonawcy odbywają ostatnie próby przed przeglądem konkursowym.

W piątek o godzinie 18:00 w parafii pw. św. Teresy w Siedlcach rozpocznie się weekend pełny Bożego ducha, niesamowitej muzyki, łączący pokolenia! Program Festiwalu jest tak przygotowywany, aby każdy, od niemowlaka do seniora mógł znaleźć coś dla siebie.

Sobotni dzień będzie niezwykle ekscytujący- o godzinie 10 wyruszy gra miejska, natomiast wykonawcy będą odbywać próby dźwiękowe. Punkt o 15 rozpocznie się festiwalowy przegląd konkursowy. Prowadzącą całego wydarzenie będzie Ida Nowakowska- Herndon.

Wieczorem poznamy najlepszych z najlepszych, a po niedzielnym koncercie laureatów zostanie ogłoszony również zwycięzca głosowania internetowego oraz dokładna klasyfikacja miejsc tegorocznego festiwalu- kto w tym roku rozgrzeje serca jury na tyle, że zostanie zwycięzcą Nagrody Grand Prix?

W niedzielę na festiwal zapraszane są szczególnie rodziny z dziećmi- od godziny 16 trwać będą trwać koncert laureatów, animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci.

Przypominamy, że nadal można oddawać głosy w plebiscycie internetowym. Z jednej skrzynki mailowej na danego wykonawcę głos można oddać tylko raz! Wszystko pod linkiem:
https://hosannafestival.pl/glosowanie

Zapraszamy do śledzenia mediów festiwalu, relacja na bieżąco będzie publikowana właśnie tam:

Strona internetowa:
https://hosannafestival.pl/

Facebook:
https://www.facebook.com/hosannafestival

Instagram:
https://www.instagram.com/hosanna.festival/

Autor ela

2022-09-12

Więcej informacji z tej kategorii

Wiara: Katolicki dżentelmen

Wiara: Katolicki dżentelmen

Zapraszam cię w podróż po świecie katolickiej męskości. To ścieżka pełna przygód i zmagań, porażek i zwycięstw, walki...

JBB Nadzieja Cup

JBB Nadzieja Cup

Turniej JBB Nadzieja Cup w Łomży rozgrywany jest już po raz 18. Ma swoją renomę i co roku przyciąga czołówkę młodych...