Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Dni Łap 2022 już 3 lipca

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Burmistrz Łap – Krzysztof Gołaszewski oraz Dyrektor Domu Kultury w Łapach – Wiktoria Wnorowska zapraszają na największą imprezę rozrywkową w Łapach, czyli Dni Łap.
Impreza odbędzie się na terenie stadionu miejskiego OKF przy ulicy Leśnikowskiej w Łapach o godzinie 16:00. Będzie można podziwiać lokalnych artystów, grupy taneczne i muzyczne działające przy Domu Kultury w Łapach,skosztować lokalnych produktów, wziąć udział w konkurach i zobaczyć na żywo jeden z najpopularniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej, Wilki.
Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji. Dni Łap rozpoczną się występami wokalnymi i tanecznymi.
Na scenie pojawią się utalentowane dzieci z pracowni muzycznych i tanecznych z Domu Kultury w Łapach, odbędzie się pokaz rytmiki artystycznej, wystąpią “MPower Cheers Łapy”,zespół folklorystyczny “Kolej na Łapianki”, a instruktorzy tańca przeprowadzą warsztaty tańca dla publiczności.
Wśród wielu atrakcji tego dnia nie zabraknie także wioski dziecięcej z dmuchańcami, animatorami kultury i strefą aktywności społecznej. Dzięki Centrum Aktywności Społecznej w Łapach będzie można skosztować darmowej waty cukrowej, zapleść warkoczyki, namalować twarz. Również będzie możliwość udziału w grach XXL – łowienie kaczuszek, strzał z łuku oraz zagrać w grę JENGA. W ofercie Dni Łap nie zabrankie zjeżdżalni, basenu z kulami, placu zabaw.
Podczas festynu Dni Łap 2022 nie zabraknie również pokazu Ochotniczej Starży Pożarnej w Łapach oraz stoisk Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku , 18 Bialostockiego Pułku Rozpoznawczego i 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Białostockiego Centrum Onkologii w Białymstoku oraz stoisk Departamentu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
Kreatywni instruktorzy zaplanowali uczestnikom festunu – grę terenową oraz konkurs wiedzy o Łapach. Nie zabranie również loterii dla uczestników festunu Dni Łap. Glównymi nagrodami będą rower ufundowany przez firmę “Polisa Expert – centurm ubezpieczeń w Łapach” oraz hulajnoga elektryczna, której sponsorem jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział Białystok. Na uczestników festynu czekają równiez inne gry i zabawy z licznymi atrakcyjnymi nagrodami!
Podczas Dni Łap poznamy również laureatów Nagrody Burmistrza Łap „Kryształowa Podkowa – Wyróżnienie Roku” w 2022 r. w każdej z trzech kategorii: FIRMA/INSTYTUCJA, OSOBA,ORGANIZATOR PRZEDSIĘWZIĘCIA/WYDARZENIA. Nagroda jest przyznawana firmom, osobom i instytucjom, które poprzez swoje działania przyczyniają się do promocji i budowania pozytywnego wizerunku Gminy Łapy oraz w istotny sposób wspierają jej rozwój.
Na terenie stadionu pojawią się także wystawcy oferujący świeżo parzoną kawę, lody, miody z pasieki, rzemiosło ludowe oraz lokalne przysmaki przygotowane przez koła gospodyń wiejskich.
Można będzie smacznie zjeść i odpocząć pod parasolami w barze “Zaścianki”.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki, wybrany w głosowaniu przez mieszkańców Łap, który rozpocznie koncert o godzinie 20:30, a support wykona zespół MeGa Band z coverami najlepszych utworów światowej muzyki rozrywkowej.
Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Hits: 143

Autor ela

2022-06-24

Więcej informacji z tej kategorii