Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: CPK zaprasza na piknik rodzinny na bulwarach

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Pełna atrakcji niedziela czeka mieszkańców Łomży, którzy wybiorą się na rodzinny piknik organizowany przez Centralny Port Komunikacyjny. Spotkania z ekspertami lotnictwa i kolei, symulatory lotu, a dla najmłodszych dmuchany plac zabaw, konkursy, animacje i wata cukrowa – to tylko niektóre z niespodzianek festynu. Wieczorem na scenie pojawi się muzyczna gwiazda – zespół Voyager. Zapraszamy w niedzielę 28 sierpnia na Bulwary – Port Rzeczny nad Narwią, początek o godzinie 12.

Organizatorzy rodzinnego pikniku stawiają na edukację i dobrą zabawę, dlatego przygotowali wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu powstaną stoiska – lotnicze i kolejowe, gdzie będzie można porozmawiać i zadać pytania (nawet te najtrudniejsze!) ekspertom CPK. Młodzież stanie przed szansą sprawdzenia się w powietrznych akrobacjach na stanowiskach z symulatorami lotu oraz będzie miała okazję zbadać poziom orientacji przestrzennej i równowagi w wykorzystywanym do szkolenia pilotów żyroskopie.

– To kolejny z cyklu letnich pikników organizowanych przez CPK. Cieszę się, że możemy zaprosić mieszkańców na te wydarzenia i prócz informacji o inwestycjach CPK, zapewnić całym rodzinom sporo rozrywki – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji CPK.

Najmłodszych zapraszamy m.in. na dmuchany plac zabaw, trampoliny, kolejkę, malowanie twarzy oraz prowadzone przez animatorów liczne warsztaty, zabawy i konkursy. Podczas całego pikniku sporo będzie działo się również na scenie. Prócz wywiadów z ekspertami, którzy opowiedzą o najciekawszych wyzwaniach, z którymi mierzą się przy realizacji inwestycji CPK, będzie można również spotkać się z personelem pokładowym, który przybliży mieszkańcom kulisy pracy kilka tysięcy metrów nad ziemią.

Na terenie pikniku nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej z foodtruckami oraz strefy wypoczynku, gdzie można będzie skorzystać z leżaków. Organizatorzy przygotowali również muzyczną niespodziankę, o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert zespołu Voyager znanego m.in. z przebojów „A my lubimy dziewczyny” czy „Polskie dziewczyny”.

Co? Rodzinny piknik w Łomży

Gdzie? Bulwary – Port Rzeczny nad Narwią (ul. Żydowska 10)

Kiedy? Niedziela, 28 sierpnia; rozpoczęcie pikniku o godz. 12:00, występ zespołu Voyager o godz. 18:00

Autor P. G.

2022-08-24

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 lutego

Słowo Życia: 5 lutego

V NIEDZIELA ZWYKŁA Mt 5, 13-16 Jezus powiedział do swoich uczniów: «Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól utraci...

Słowo Życia: 4 lutego

Słowo Życia: 4 lutego

SOBOTA CZWARTEGO TYGODNIA ZWYKŁEGO   Mk 6, 30-34 Po swojej pracy apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu...