Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Pomóż wskazać działania priorytetowe dla multicentrum

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Bezpłatne zajęcia artystyczne, staże u firm zajmujących się robotyką, czy program stypendialny? O tym, jakie będą priorytety powstającego na Osiedlu Stacja w Ostrołęce, Multicentrum mogą zadecydować uczniowie.

Zależy nam na dopasowaniu oferty obiektu do aktualnych potrzeb – mówi Malwina Łuba z biura prasowego ostrołęckiego ratusza:

– Jego celem ma być rozwój Waszych talentów, kreatywności i poszerzenie wyobraźni. Chcemy, aby to miejsce kojarzyło się Wam z nauką przez zabawę i praktyką, która w przyszłości pomoże znaleźć Wam wymarzoną pracę. W trosce o jak najlepsze wykorzystanie potencjału Multicentrum i dostosowania oferty edukacyjnej do realnych potrzeb jesteśmy na etapie opracowywania strategii edukacji dla tej instytucji.

      2021-05-29 Malwina Łuba o ankiecie ws multicentrum

Ankieta dla uczniów dostępna jest na stronie miasta. Projekt Multicentrum realizowany jest w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 w miejscu starego dworca PKP . Koszt jego budowy to ponad 5,5. Obiekt ma powstać do jesieni tego roku.

Autor M. Sz.

2021-05-29

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...