Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Wielkimi krokami zbliża się już XXVIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival, który będzie miał miejsce w dniach 17-19 września br. w Siedlcach.
Nadszedł moment na ogłoszenie Gwiazd Wieczoru – w sobotę na festiwalowej scenie zaśpiewają Młode Koty! To hip-hopowy zespół chrześcijański. Oprócz koncertów prowadzą również rekolekcje i profilaktykę w szkołach. Tak o sobie piszą: “Przyznajemy się do Jezusa, co więcej chcemy Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach takich jak “Sex, drugs & Rock’n Roll”, głosimy dobrą nowinę wśród młodzieży! Świadomi swojej słabości, oddajemy się w ręce Tego, który może wszystko!”.
Niedzielny wieczór będzie równie ciekawy – na festiwalowej scenie pojawi się Armia Dzieci – kiedy pojawiają się na scenie, życie nabiera kolorów i cały świat zaczyna wirować. To wszystko za sprawą kolorowych koszulek, trampek i grupy tanecznej, która sprawia, że chcesz tańczyć razem z nimi. Całość staje się jeszcze bardziej atrakcyjna przy dźwiękach muzyki płynącej ze sceny. Profesjonalny sprzęt, kreatywni muzycy i wykształceni wokaliści tworzą coś, czemu umniejszylibyśmy nazywając to po prostu aranżem. Zespół chrześcijański Armia Dzieci zdobywał to latami pod okiem znamienitych muzyków.

Po wielu pytaniach organizatorzy XXVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festiwal postanowili przedłużyć termin nadsyłania zgłoszeń. Pragnąc, by na chwałę Pana mogło zaśpiewać jeszcze więcej osób, na nagrania czekają do najbliższego piątku, tj. 3 września 2021r.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://hosannafestival.pl/zgloszenia

Wszelkie bieżące informacje są podawane w mediach społecznościowych festiwalu:

Strona internetowa: https://hosannafestival.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/hosannafestival

Instagram: https://www.instagram.com/hosanna.festival/

Hits: 38

Autor ela

2021-08-27

Więcej informacji z tej kategorii