Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zakończenie lata 2021 w mieście Grajewo

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Pożegnanie Lata 2021

Tradycją jest, że ostatnie dni sierpnia w przypadku mieszkańców Grajewa oznacza ,,Zakończenie lata”- to także święto dla miłośników muzyki, gastronomii oraz spotkań z bliskimi. Program tegorocznej imprezy wygląda interesująco a każdy mieszkaniec Grajewa oraz okolicznych miejscowości na pewno znajdzie coś dla siebie. Tegoroczna impreza, tak jak zwykle odbędzie się przy Grajewskiej Izbie Historycznej.

Pożegnanie lata – program imprezy

27 sierpnia 2021 (Tereny przy Grajewskiej Izbie Historycznej)

19:00 – Rozpoczęcie imprezy

19.15 – Koncert zespołu ,,BAZYLEEK”

20.30 – Koncert zespołu ,,MIŁY PAN”

21.30 – Koncert zespołu ,,PIĘKNI I MŁODZI”

23.00- zakończenie

Koncertom na Pożegnaniu Lata będą towarzyszyć inne atrakcje. Od 17:00 zapraszamy do Strefy Grajewskiego Centrum Kultury, gdzie uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i grach plenerowych. Ponadto ogródki gastronomiczne, dmuchane budowle oraz coroczna Fiesta Balonowa! W tym roku Grajewianie hucznie pożegnają lato.

Bazyleek – Dawid Bazga autor hitów typu: ,,Zimny łokieć”, ,,Rollercoster” jest jednym z najmłodszych i najchętniej oglądanych Wykonawców na portalach social-media. Każdy jego koncert jest nietypowy. Czy tak samo będzie w Grajewie?

Miły Pan (Piotr Kołaczyński) rozpoczął swoją karierę jako uczestnik programu ,,Disco Star”. Niestety jego występ nie został pozytywnie oceniony co nie wpłynęło na osiągniecie popularności jako gwiazda muzyki tanecznej. Wręcz przeciwnie: piosenki Jego autorstwa nalezą do najchętniej oglądanych na portalach social media a każdy występ Wokalisty jest gwarantem dobrej zabawy dla publiczności. Na próżno szukać osób nie znających hitów typu: ,,Musisz się starać” , ,,Hop Hop”, ,,Małolatki”

,,Piękni i Młodzi – trio Daniel Biczak- Magda Narożna- Daniel Wilczewski. Historia zespołu sięga roku 2012 a grupa już posiada hity typu ,,Niewiara” oraz ,,Tak już bez ciebie”. Liczba wyświetleń na jednym z postali social-media wynosi 61 milinów odsłon.

Pierwsze koncerty (jeszcze w starym skaldzie) odbywały się podczas wesel oraz imprez okolicznościowych.

Przepustką do prawdziwej kariery okazał się występ w programie ,,Must Be The Music”. Ten fakt stał się źródłem sukcesu a zespół w bardzo szybki sposób został gwiazdą: żadne wesele, studniówka, impreza firmowa nie mogła odbyć się bez hitów tego zespołu. Od tego momentu skład zespołu był zapraszany do stacji telewizyjnych, radiowych na liczne wywiady a każdy koncert nie mógł odbyć się bez udziału ,,Pięknych i Młodych”. Wówczas, zespół momentalnie stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych gwiazd- w ciągu roku zespól potrafi zagrać nawet 300 koncertów. A najważniejszą ciekawostką jest pochodzenie- zespół pochodzi spod Łomży.

Hits: 342

Autor ela

2021-08-24

Więcej informacji z tej kategorii