Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Catering dietetyczny Białystok – krok ku zdrowiu i wymarzonej sylwetce

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Catering dietetyczny to rozwiązanie powszechnie dostępne i w związku z tym coraz bardziej popularne. A to dzięki coraz bardziej atrakcyjnym cenom, wygodzie w kwestii codziennego przygotowywania posiłków oraz pozytywnemu wpływowi diety pudełkowej na zdrowie oraz na wygląd.

Dieta pudełkowa stosowana jakiś czas temu przez nielicznych dziś zdobywa coraz większe grono swoich zwolenników. Powody takiego stanu rzeczy są dwa: po pierwsze zbilansowana dieta, która dostarcza posiłki bogate we wszystkie składniki odżywcze potrzebne naszemu organizmowi, a po drugie – znacząca oszczędność czasu. Nie jest tajemnicą, że zdrowe odżywianie wymaga pewnego zacięcia w kwestii nie tylko ograniczenia liczby kalorii (przy diecie redukcyjnej), ale także w kwestii dbałości, jeśli chodzi o komponowanie posiłków w ten sposób, by skutecznie przeprowadzić wybraną dietę. Dobrze skomponowana dieta to nie tylko zdrowie, atrakcyjna sylwetka, ale także dobre samopoczucie. Do zyskania jest więc dużo i to dzięki jednemu opłacalnemu rozwiązaniu, jakim jest catering dietetyczny. Warto przyjrzeć się mu dokładniej.

Dieta pudełkowa – zalety

Dieta pudełkowa to nie tylko dostarczenie pod wskazany adres posiłków w wybranej liczbie i w wybranym wariancie (do wyboru są różne diety dopasowane do naszych potrzeb żywieniowych, trybu życia oraz uwzględniające nasze nietolerancje pokarmowe). To także posiłki, które zawierają składniki najwyższej jakości: świeże warzywa, zioła, ryby czy też mięso. Dietę pudełkową charakteryzuje to, że występuje w wielu wariantach: dla osób aktywnych, wolna od laktozy, pozbawiona glutenu (gluten free), dla pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów (fit catering), dieta sirt, ketogeniczna, wysokobiałkowa czy dieta dla osób uprawiających aktywnie sport. Posiłki opracowane przez dietetyków będą nam dowożone pod wskazany adres w związku z czym nie będziemy musieli tracić czasu na ich przygotowanie.

Zdrowy catering dietetyczny – zasady

Rodzaj diety to bardzo ważny aspekt, jeśli chodzi o jej wybór. Dlatego też catering w Białymstoku zapewnia konsultacje telefoniczne z dietetykiem, który pomoże wybrać nam dietę zgodną z naszymi potrzebami. To naczelna zasada, która powinna towarzyszyć korzystaniu z profesjonalnej diety pudełkowej. Nie każda dieta jest dla wszystkich. Istotną zasadą jest także to, by przy korzystaniu z cateringu dietetycznego zamówione posiłki docierały do nas świeże. Profesjonalne firmy oferujące catering dietetyczny stosują próżniowe pakowanie i następnie powolne gotowanie w kąpieli wodnej. W związku z tym catering dietetyczny w Białymstoku to posiłki świeże, pełne smaków i aromatów.

Smaczne posiłki i szczupła sylwetka

Zbędne kilogramy potrafią popsuć nie tylko samopoczucie, ale – co najważniejsze – negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Gdy chcemy zadbać o szczupłą sylwetkę i zdrowie, potrzebny jest zdrowy tryb życia. Jego niezbędnymi elementami są ruch i odpowiednio zbilansowana dieta. Wiele z osób, które decydują się na dietę redukcyjną, zniechęca do wytrwania w wyzwaniu monotonia dietetycznych posiłków, wieczne uczucie głodu oraz pewna jałowość pod względem smaku i aromatu potraw przygotowywanych we własnej kuchni. Jeśli zdecydujemy się na wybór diety redukcyjnej w opcji diety pudełkowej, to doświadczeni kucharze i wyspecjalizowani dietetycy sprawią, ze dostarczane posiłki będą kompletne pod każdym względem. Oznacza to, że będą pełne smaku, aromatu, będą dostarczać wszystkich odpowiednich składników odżywczych (co jest zawsze pewnym problemem na diecie redukcyjnej), a poza tym będzie je charakteryzować odpowiednia kaloryczność dostosowana do celu, który chcemy osiągnąć. Dzięki tym zaletom nie tylko nie będziemy odczuwać głodu po jedzeniu (co wyeliminuje zgubne podjadanie), ale także będziemy prawidłowo odżywieni – dieta redukcyjna przeprowadzona w taki sposób nie odbije się więc negatywnie na naszym zdrowiu i urodzie.

Catering dietetyczny jest odpowiednim rozwiązaniem nie tylko wtedy, gdy nie masz czasu na przygotowanie posiłków, ale ważne jest dla Ciebie zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

mat. sponsorowany

Autor M. Sz.

2021-12-13

Więcej informacji z tej kategorii