Ramówka

Ramówka Radia Nadzieja 2018-2019

  1. Poniedziałek
  2. Wtorek
  3. Środa
  4. Czwartek
  5. Piątek
  6. Sobota
  7. Niedziela

Poranne Pasmo Modlitewne
5.55 Pacierz Poranny
6.00 Modlitwa różańcowa
6.30 Słowo życia (ks. Jan Krupka)


Poranek Siódma9.pl

7.00 Wiadomości + Pogoda
7.07 Poranek Siódma9
8.00 Wiadomości + Serwis rolniczy + Pogoda
8.08 Poranek Siódma9


Tym Żyje Region

9.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
9.13 Filozofia Przedszkolaka
9.17 Konkurs Telefoniczny
9.30
Gość Dnia
10.00 Wiadomości + Serwis rolniczy +Pogoda
10.40 Spotkania z historią (Sebastian Kamiński)
11.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
11.40 Słowo o słowie
12.00 Anioł Pański + Święty JP II
13.00 Wiadomości + Sport II + Pogoda
14.00 Wiadomości + Serwis rolniczy+ Pogoda


Godzina Wiary

14.57 Dzienniczek Św. Siostry Faustyny
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.15 ABC Wiary –
Spotkania z Biblią (Joanna Ekstowicz, ks. Zbigniew Skuza)
15.30 Katolicki Serwis Informacyjny RN
15.40 Słowo życia (ks. Jan Krupka)


Popołudniowy Program Radia Nadzieja

16.00 Wiadomości + Sport II + Pogoda
16.15 Popołudniowa rozmowa Radia Nadzieja
17.00 Flesz Regionu+ Pogoda
17.10
Gość Poranka „Siódma9.pl”
17.40
Rozmowa poranka „Siódma9.pl”


Wieczór w dobrym nastroju

18.00
WSD Fm (klerycy WSD)/Cudownie stworzona (Joanna Sidz)

19.00 Audycja harcerska (Przemysław Zyra)/Vox Zoe (Ruch Światło-Życie)
20.00 Flesz Regionu + Pogoda
20.30 Modlitwa Różańcowa
21.00 Apel Jasnogórski
22.00 Wiadomości Flesz + Serwis rolniczy
22.10 Wiadomości Radia Watykańskiego

Poranne Pasmo Modlitewne
5.55 Pacierz Poranny
6.00 Modlitwa Różańcowa
6.30 Słowo życia (ks. Jan Krupka)

Poranek Siódma9
7.00 Wiadomości + Pogoda
7.07 Poranek Siódma9
8.00 Wiadomości + Pogoda
8.08 Poranek Siódma9


Tym Żyje Region

9.00 Wiadomości + Sport I + Pogoda
9.13 Filozofia Przedszkolaka
9.17 Konkurs Telefoniczny
9.30
Gość Dnia
10.00 Wiadomości + Pogoda
10.40 Na zdrowie (Martyna Gardocka)
11.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
11.40 Słowo o słowie
12.00 Anioł Pański + Święty JP II
13.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
14.00 Wiadomości IAR + Pogoda
14.14 Bitwa Warszawska (Marcin Bąk)


Godzina Wiary

14.57 Dzienniczek Św. Siostry Faustyny
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.15
ABC Wiary- Patrologia (Joanna Ekstowicz, ks. Marcin Sobiech)
15.30 Katolicki Serwis Informacyjny RN
15.40 Słowo Życia (ks. Jan Krupka)


Popołudniowy Program Radia Nadzieja

16.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
16.15 Popołudniowa rozmowa Radia Nadzieja
17.00 Flesz Regionu+ Pogoda
17.10
Gość Poranka „Siódma9.pl”
17.40
Rozmowa poranka „Siódma9.pl”

Wieczór w Dobrym Nastroju
19.00
Medytacje biblijne z Ruchem Gloriosa Trinita
20.00 Flesz Regionu + Pogoda
20.30 Modlitwa Różańcowa
21.00 Apel Jasnogórski

21.10 Sankofa. Nie zmarnuj życia (audiobook)
22.00 Flesz Regionu (powtórka)
22.10 Wiadomości Radia Watykańskiego

Poranne Pasmo Modlitewne
5.55 Pacierz Poranny
6.00 Modlitwa Różańcowa
6.30 Słowo Życia (ks. Jan Krupka)


Poranek Siódma9

7.00 Wiadomości Pogoda
7.07 Poranek Siódma9
8.00 Wiadomości + Serwis rolniczy+ Pogoda
8.08 Poranek Siódma9


Tym Żyje Region

9.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
9.13 Filozofia Przedszkolaka
9.17 Konkurs Telefoniczny
9.30
Gość Dnia
10.00 Wiadomości + Serwis rolniczy + Pogoda
10.40
Z prawem nie na lewo (Paweł Zyskowski, mec. Remigiusz Fabiański)
11.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
11.40 Słowo o słowie
12.00 Anioł Pański + Święty JP II
13.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
14.00 Wiadomości + Serwis rolniczy+ Pogoda
14.14 Reportaż Radia Nadzieja


Godzina Wiary

14.57 Dzienniczek Św. Siostry Faustyny
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.15
ABC Wiary – Duchowość (Joanna Ekstowicz, ks. Jacek Zakrzewski)
15.30 Katolicki Serwis Informacyjny RN
15.40 Słowo życia (ks. Jan Krupka)


Popołudniowy Program Radia Nadzieja

16.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
17.00 Flesz Regionu+ Pogoda
17.10
Gość Poranka „Siódma9.pl”
17.40
Rozmowa poranka „Siódma9.pl”


Wieczór w Dobrym Nastroju

18.00 Msza Święta
19.00
Na pielgrzymim szlaku (ks. Grzegorz Kosiorek)/Dokąd zmierzamy (ks. Jacek Czaplicki, ks. Jan Krupka, Ryszard Kosakowski – pierwsza środa m-ca)
20.00 Flesz Regionu + Pogoda
20.30 Modlitwa Różańcowa
21.00 Apel Jasnogórski
22.00 Flesz regionu+ Serwis rolniczy
22.10 Wiadomości Radia Watykańskiego

Poranne Pasmo Modlitewne
5.55 Pacierz Poranny
6.00 Modlitwa różańcowa
6.30 Słowo Życia (ks. Jan Krupka)


Poranek Siódma9

7.00 Wiadomości + Pogoda
7.07 Poranek Siódma9
8.00 Wiadomości + Pogoda
8.08 Poranek Siódma9


Tym Żyje Region

9.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
9.13 Filozofia Przedszkolaka
9.17 Konkurs Telefoniczny
9.30
Gość Dnia
10.00 Wiadomości + Pogoda
10.15 Nadzieja w regionie
10.40 Nadzieja w regionie
11.00 Wiadomości + Sport I + Pogoda
11.15 Nadzieja w regionie
11.30 Słowo o słowie
11.40 Nadzieja w regionie
12.00 Anioł Pański + Święty JP II
13.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
14.00 Wiadomości + Pogoda


Godzina Wiary

14.14 Czas świadectw (Beata Borkowska)
14.57 Dzienniczek Św. Siostry Faustyny
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.15
ABC Wiary – Chrześcijaństwo (Joanna Ekstowicz, ks. Przemysław Artemiuk)
15.30 Katolicki Serwis Informacyjny RN
15.40 Słowo Życia (ks. Jan Krupka)


Popołudniowy Program Radia Nadzieja

16.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
16. 15 Popołudniowa rozmowa Radia Nadzieja
17.00 Flesz Regionu+ Pogoda
17.10
Gość Poranka „Siódma9.pl”
17.40
Rozmowa poranka „Siódma9.pl”


Wieczór w Dobrym Nastroju

19.00
Bliżej Jazzu (Mirek Dziewa)
20.00 Flesz Regionu + Pogoda
20.30 Modlitwa Różańcowa
21.00 Apel Jasnogórski
22.00 Flesz Regionu
22.10 Wiadomości Radia Watykańskiego

Poranne Pasmo Modlitewne
5.55 Pacierz Poranny
6.00 Modlitwa Różańcowa
6.30 Słowo życia (ks. Jan Krupka)


Poranek Siódma9

7.00 Wiadomości + Pogoda
7.07 Poranek Siódma9
8.00 Wiadomości + Serwis rolniczy +Pogoda
8.08 Poranek Siódma9


Tym Żyje Region

9.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
9.13 Filozofia Przedszkolaka
9.17 Konkurs Telefoniczny
9.30
Gość Dnia
10.00 Wiadomości IAR+ Serwis rolniczy+ Pogoda
10.40
Kultura w mieście (Mateusz Święcicki)
11.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
11.40 Słowo o słowie
12.00 Anioł Pański + Święty JP II
12.40
Ministerstwo Książek (Anna Czytowska)
13.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
13.40 7 Dni na Mazowszu (ks. Marcin Sobiech)
14.00 Wiadomości + Serwis rolniczy+ Pogoda


Godzina Wiary

14.57 Dzienniczek Św. Siostry Faustyny
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.15
ABC Wiary – Liturgia (Joanna Ekstowicz, ks. Krzysztof Chodkowski)
15.30 Katolicki Serwis Informacyjny RN (podsumowanie tygodnia)
15.45 Słowo Życia (ks. Jan Krupka)


Popołudniowy Program Radia Nadzieja

16.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
17.00 Flesz Regionu+ Pogoda
17.10
Gość Poranka „Siódma9.pl”
17.40
Rozmowa poranka „Siódma9.pl”


Wieczór w Dobrym Nastroju

19.00
Piątkowe Spotkanie z ks. biskupem Stanisławem Stefankiem
20.00 Flesz Regionu +Pogoda
20.20 Modlitwa różańcowa
21.00 Apel Jasnogórski
21.15
Lista z Mocą
22.00 Wiadomości Flesz + serwis rolniczy
22.10 Wiadomości Radia Watykańskiego

06.25 Pacierz Poranny
06:30 Modlitwa Różańcowa
07.00 Msza Święta (Katedra)
07.30 Słowo Życia (ks. Jan Krupka)
08.00 Wiadomości + Pogoda
08.05 Fakty Tygodnia – przegląd najciekawszych wydarzeń mijającego tygodnia
09.00 Wiadomości + Sport + Pogoda
09.09 Salon Dziennikarski
10.00 Wiadomości + Pogoda
10.10 Bankomat (audycja Związku Banków Polskich)
11.00 Wiadomości  + Pogoda

11.15 Bitwa Warszawska
12.00 Anioł Pański

12.30 Na zdrowie (Martyna Gardocka)
13.00 Wiadomości + Sport + Pogoda

13.15 Reportaż Radia Nadzieja

14.15 Z prawem nie na lewo
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
21:30 Bliżej Jazzu (powtórka)

7.45 Modlitwa poranna

7.50 Różaniec

8.30 Niedzielna katecheza bpa Stanisława Stefanka

9.00 Wiadomości + Pogoda

9.10 Księga

10.00 Msza (Katedra)

11.00 Wiadomości + Pogoda

12.00 Anioł Pański

12.30 Godzina Wiary

14.00 Wiadomości + Pogoda

14.15 Audycja Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego (Łagiewniki)

15.30 Niedzielna katecheza bpa Stanisława Stefanka

16.00 Wiadomości + Pogoda

21.00 Apel Jasnogórski