Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Nasz zespół

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

ZARZĄD

Ks. Mariusz Szulc

Ks. Mariusz Szulc

Dyrektor

Podróżnik, sternik motorowodny , członek PZŁ, asystent KSM, ale przede wszystkim szczęśliwy ksiądz otwarty na drugiego człowieka. Absolwent WSD w Łomży; UKSW w Warszawie i WSKSiM w Toruniu. Zawsze podążający w stronę słońca, bo: „nieboczeka”.

kontakt: m.szulc@spesmedia.pl

ks. Emil Sasinowski

ks. Emil Sasinowski

z-ca dyrektora

Ulubione danie – pizza. Ulubiony film – o Św. Filipie Neri. Ulubiony fragment Słowa Bożego – Łk 10, 20b. Największe marzenie – być w Niebie z tym, który to czyta 🙂

kontakt:  e.sasinowski@spesmedia.pl

Administracja

Ewa Zyskowska

Ewa Zyskowska

Kierownik biura CEM SpesMediaGroup

Od lat nic się nie zmienia, osoba z niezwykłym darem do przebywania w kilku miejscach jednocześnie. Przy niej najlepiej sprawdziłoby się powiedzenie „Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba poczekać…z dzień.
Kocha spacery z wnuczką Zuzią, książki które łyka codziennie, i Mazury. Każda nawet najdrobniejsza sprawa kadrowa, administracyjna, po prostu ludzka poruszana w budynku przy Sadowej 3, która trafia do niej, w moment z uśmiechem na ustach jest załatwiana. Służy pomocą, radą, taka radiowa dobra dusza.kontakt: e.zyskowska@spesmedia.pl
Mirosław Wesołowski

Mirosław Wesołowski

Zaopatrzeniowiec

Firmowe samochody są w dobrych rękach. Mirek dba o to, aby auta były zatankowane, sprawne technicznie oraz czyste. Odwiedza parafie w regionie i zostawia w nich najświeższe tygodniki „Idziemy”. Sprawdza, czy wszystko, co potrzebne jest w radiowych zasobach, ew. szybko uzupełnia braki.

REKLAMA I PROMOCJA

Elżbieta Kosakowska

Elżbieta Kosakowska

Szef działu Reklama i Promocja

Ciekawa świata, kocha podróże, na swojej mapie ma już licznie odwiedzone punkty. Z wyjazdów najważniejsze są dla niej nie komercyjne wojaże a piękne wspomnienia. Ma też sportowe wspomnienia, bo kocha sporty zespołowe takie jak piłka siatkowa i nożna – jest nawet trenerem tych dyscyplin. W Radiu odpowiada m.in. za organizację imprez, obsługę kampanii reklamowych czy pozyskiwanie nowych klientów. Kocha to co robi, bo kontakt z człowiekiem, to jest to, co napędza ją do życia.
Na koniec dodamy, że lubi pogłębiać wiedzę kulinarną, to właśnie gotowanie skrada jej wolny czas.kontakt: e.kosakowska@spesmedia.pl

PREZENTERZY

Anna Czytowska

Anna Czytowska

Szef anteny Radia Nadzieja

Kibicuje Liverpoolowi FC od ponad 20 lat i czyta książki. Opowiada o nich w audycji “Ministerstwo Książek” w piątki o 12.40. Jest laureatką Małego FENIKSA przyznawanego przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich. W każdą środę prowadzi Poranek Rozgłośni Katolickich “Siódma9” rozmawiając o rzeczywistości politycznej, sporcie, ekonomii, problemach społecznych oraz z autorami książek. Wśród ulubionych autorów wymienia Vonneguta za docieranie do sedna poprzez absurd i groteskę, Rotha za literacką bezczelność i obnażanie hipokryzji oraz Orwella za to, że przewidział przyszłość.

Prowadzi codzienne pasmo od 9:00 do 15:00 oraz w sobotę od 6:30 do 12:00.

kontakt: a.czytowska@spesmedia.pl

Jacek Radliński

Jacek Radliński

Prezenter

Radiowe powołanie odkrył już jako kilkunastoletni chłopak, rozbierając swoje pierwsze tranzystorowe radio na części.
Jak się później okazało nie o takie radio chodziło…
Realizator i prezenter wieczornego programu.
Na antenie od poniedziałku do piątku od 18 do 21.

Hubert Chojnowski

Hubert Chojnowski

Prezenter

Prezenter od 2010 roku, jego głos słyszycie państwo odpoczywając w niedzielę od 10.00 do 15.30 ale też od poniedziałku do piątku w paśmie porannym od 06.00 do 09.00 lub popołudniowym od 15.00 do 18.00
Przede wszystkim Dżentelmen, co słychać w każdym wypowiedzianym w naszej stacji słowie. Jego głos potrafi ukoić nawet najbardziej skołatane nerwy. Współpracownicy doceniają jego uprzejmość i charakter, który zawsze realnie ocenia sytuację.kontakt: h.chojnowski@spesmedia.pl

Anna Borawska

Anna Borawska

Prezenter

Lubi mówić, ale potrafi też milczeć i słuchać. Jej głos można usłyszeć na antenie Radia Nadzieja w paśmie wieczornym i weekendowym. Kiedy nie mówi, myśli wyraża słowem pisanym w Głosie Katolickim. Radio to jej pasja od najmłodszych lat, a psychologia komunikacji społecznej to nie tylko nazwa kierunku studiów, którego jest absolwentką, ale jedno z głównych zainteresowań.

REDAKCJA

Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Reporter

Interesuje się przede wszystkim sportem. To nie przypadek, bo swoje kroki edukacyjne powędrowały właśnie w stronę AWF-u w Gdańsku. Głównie interesuje go gimnastyka sportowa dzieci i młodzieży. A sam brał udział w wielu wydarzeniach telewizyjnych i sportowych. Słucha Rap-u, lubi taniec

kontakt: m.dabrowski@spesmedia.pl

DŹWIĘKOWCY I GRAFICY

Przemek Kamiński

Przemek Kamiński

Dźwiękowiec

Urodziny prawdopodobnie w najlepszym roku 85’, i wcale nie w czepku, a z gitarą w rękach. Zawsze ciągnęło go w stronę dźwięków, instrumentów, i całej tej technicznej instalacji. Chcąc napisać o nim krótko, powinno się tu pojawić: Wokalista i gitarzysta. Jednak krótko się nie da, bo za tym wszystkich stoi również fascynacja do gitar, wzmacniaczy i wszystkiego, co z nimi związane. Prywatnie szczęśliwy mąż Żakliny i tata Dominika Witolda. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną, znajomymi, a także w kuchni. kontakt: produkcja@radionadzieja.pl
 Jacek Kapuściak

Jacek Kapuściak

Dźwiękowiec/Główny technik

Ksywka Łysy. Dlaczego ? Patrz zdjęcie. Jak nikt zna się na kablach. (Nie mylić z kablowaniem) Każda śrubka, przewód, kluczyk ma swoje miejsce, jeżeli ktoś zrobi w jego rzeczach bałagan, już wiadomo, że będzie miał ciężki dzień. Zna zaplecze techniczne radia jak nikt. Odwiedza wozem transmisyjnym największe imprezy w regionie, i wspólnie z ekipą nadaje program na żywo. Lubi się śmiać, i jak nikt wyciąga kawały z rękawa.

kontakt: j.kapusciak@spesmedia.pl

Marcin Wądołowski

Marcin Wądołowski

Dźwiękowiec

Jego zaraźliwy śmiech przypomina odpalanie ciągnika Ursusa znanej Trzydziestki. Jeden z Lektorów Radia Nadzieja. To jego głos możemy usłyszeć w bloku reklamowym. Kiedy Marcin wchodzi do pracy, to tak jakby drzwi otworzył huragan. Rozrusza każdego, bowiem jest też doskonałym DJ-em. Czy bywa poważny ? Nie! Nigdy. To jedna z tych osób, które nie wiadomo kiedy zrobi psikusa.

kontakt: m.wadolowski@spesmedia.pl

Sylwester Kowalewski

Sylwester Kowalewski

Grafik/Webmaster

Choć nie lubi kiedy mówi się o nim artysta, to i tak powiemy. Mistrz w swoim fachu dlaczego? Dlatego że ma ogromne pokłady cierpliwości, estetyczny zmysł, no i zna te wszystkie kolorowe programy, które przerażają resztę ekipy. Jeżeli ktoś z ekipy coś chce, musi ustawić się w długiej kolejce oczekujących, na realizację. Lubi cięte riposty, łowić ryby, i odpoczywać w ciszy.

kontakt: s.kowalewski@spesmedia.pl

WSPÓŁPRACOWNICY

Mirosław Dziewa

Mirosław Dziewa

Kiedy, słyszy Jazzowe brzmienie… zamyka oczy i odpływa do innego świata. Znany ze swojej wierności i miłości do Jazzu. Kiedy mówisz: Mirek Dziewa. Mówisz: Jazz. Pewnie dlatego, że jest Muzykiem, fagocistą. Przychodząc w 2005 roku do Radia, stworzył audycję „Blizej Jazzu „która, do dziś wybrzmiewa w każdy czwartek o 19.00 na falach 103.6 fm. (powtórka w sobotę o 22.30). Jednak nadal Jazzu było zbyt mało, dlatego stworzył z pomocą sponsora „ Novum Jazz Festival”. I oto takim sposobem od dobrych kilku lat Jazz ma swoje święto raz w roku. Ściąga tu ludzi z całego kraju i Europy. Lubi gotować, dobrze zjeść, podróżować.

Zajrzyj na stronę festiwalu: www.jazz.radionadzieja.pl
Facebook: https://www.facebook.com/NovumJazzFestival/

Ks. Jan Krupka

Ks. Jan Krupka

Konsultant Głosu Katolickiego i Radia Nadzieja

Wprowadza do budynku „SpesMedia” przy Sadowej 3 – spokój. Zawsze opanowany, znający odpowiedzi na nasze często trudne pytania związane z religią, ale i normalnym codziennym życiem.
Lubi sprawdzać jak się nam pracuje, i czy nic nikomu nie brakuje. Codziennie ks. Jana słyszymy w audycji „Słowo Życia” oraz w pierwszą środę msc. współprowadzi audycję „Dokąd Zmierzamy”. Swoich rad udziela również przy tworzeniu wkładki regionalnej „Głos Katolicki” do tygodnika „Idziemy”. W Diecezji Ks. Jan Krupka jest rzecznikiem Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej. Na co dzień w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży, uczy języka angielskiego. Jest kapelanem Sióstr Benedyktynek.kontakt: jk@gloskatolicki.pl
Adam Kalinowski

Adam Kalinowski

Informatyk / Webmaster

Projektowanie stron internetowych jest jego pasją i pracą. Uwielbia nietypowe zadania i problemy do rozwiązania. Gromadzi różnego rodzaju dokumentacje informatyczne z nadzieją, że kiedyś do nich zajrzy. Miłośnik komiksu, piłki nożnej oraz ciężkiej muzyki w starym stylu.
Kontakt biuro@studiofi.pl
Strona internetowa studiofi.pl

Hits: 5536