Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Nasz zespół

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

ZARZĄD

Ks. Mariusz Szulc

Ks. Mariusz Szulc

Dyrektor

Podróżnik, sternik motorowodny , członek PZŁ, asystent KSM, ale przede wszystkim szczęśliwy ksiądz otwarty na drugiego człowieka. Absolwent WSD w Łomży; UKSW w Warszawie i WSKSiM w Toruniu. Zawsze podążający w stronę słońca.

kontakt: m.szulc@radionadzieja.pl

ks. Emil Sasinowski

ks. Emil Sasinowski

z-ca dyrektora

Ulubione danie – pizza. Ulubiony film – o Św. Filipie Neri. Ulubiony fragment Słowa Bożego – Łk 10, 20b. Największe marzenie – być w Niebie z tym, który to czyta 🙂

kontakt:  e.sasinowski@radionadzieja.pl

Administracja

Elżbieta Korwek

Elżbieta Korwek

Kierownik biura

Ciekawa świata, kocha podróże, na swojej mapie ma już licznie odwiedzone punkty. Z wyjazdów najważniejsze są dla niej nie komercyjne wojaże a piękne wspomnienia. Ma też sportowe wspomnienia, bo kocha sporty zespołowe takie jak piłka siatkowa i nożna – jest nawet trenerem tych dyscyplin. W Radiu odpowiada m.in. za organizację imprez, obsługę kampanii reklamowych czy pozyskiwanie nowych klientów. Kocha to co robi, bo kontakt z człowiekiem, to jest to, co napędza ją do życia.
Na koniec dodamy, że lubi pogłębiać wiedzę kulinarną, to właśnie gotowanie skrada jej wolny czas.

kontakt: e.korwek@radionadzieja.pl

Iwona Włodkowska

Iwona Włodkowska

Księgowa

Jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki cudownych dzieci. Bardzo lubi spędzać czas aktywnie. Uwielbi górskie wędrówki, podczas których delektuje się pięknymi widokami i ładuje akumulatory. Kolejną miłością jej życia jest praca. Łamigłówki matematyczne, logiczne wnioskowanie i szukanie rozwiązań nawet najbardziej nietypowych problemów to jest coś, co napędza ją do działania i motywuje do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Jest otwarta i spontaniczna, lubi nawiązywać nowe przyjaźnie. Twierdzi, iż ma ogromne szczęście do spotykania na swojej drodze życzliwych ludzi… dzięki czemu nawet przy różnego rodzaju problemach nie zostaje, sama.
 

PREZENTERZY

Anna Czytowska

Anna Czytowska

Szef anteny Radia Nadzieja

Kibicuje Liverpoolowi FC od ponad 20 lat i czyta książki. Opowiada o nich w audycji “Ministerstwo Książek” w piątki o 12.40. Jest laureatką Małego FENIKSA przyznawanego przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich. W każdą środę prowadzi Poranek Rozgłośni Katolickich “Siódma9” rozmawiając o rzeczywistości politycznej, sporcie, ekonomii, problemach społecznych oraz z autorami książek. Wśród ulubionych autorów wymienia Vonneguta za docieranie do sedna poprzez absurd i groteskę, Rotha za literacką bezczelność i obnażanie hipokryzji oraz Orwella za to, że przewidział przyszłość.

Prowadzi codzienne pasmo od 9:00 do 15:00 oraz w sobotę od 6:30 do 12:00.

kontakt: a.czytowska@radionadzieja.pl

Jacek Radliński

Jacek Radliński

Prezenter

Radiowe powołanie odkrył już jako kilkunastoletni chłopak, rozbierając swoje pierwsze tranzystorowe radio na części.
Jak się później okazało nie o takie radio chodziło…
Realizator i prezenter wieczornego programu.
Na antenie od poniedziałku do piątku od 18 do 21.

kontakt: j.radlinski@radionadzieja.pl

Hubert Chojnowski

Hubert Chojnowski

Prezenter

Prezenter od 2010 roku, jego głos słyszycie państwo odpoczywając w niedzielę od 10.00 do 15.30 ale też od poniedziałku do piątku w paśmie porannym od 06.00 do 09.00 lub popołudniowym od 15.00 do 18.00
Przede wszystkim Dżentelmen, co słychać w każdym wypowiedzianym w naszej stacji słowie. Jego głos potrafi ukoić nawet najbardziej skołatane nerwy. Współpracownicy doceniają jego uprzejmość i charakter, który zawsze realnie ocenia sytuację.

kontakt: h.chojnowski@radionadzieja.pl

Anna Borawska

Anna Borawska

Prezenter

Lubi mówić, ale potrafi też milczeć i słuchać. Jej głos można usłyszeć na antenie Radia Nadzieja w paśmie wieczornym i weekendowym. Kiedy nie mówi, myśli wyraża słowem pisanym w Głosie Katolickim. Radio to jej pasja od najmłodszych lat, a psychologia komunikacji społecznej to nie tylko nazwa kierunku studiów, którego jest absolwentką, ale jedno z głównych zainteresowań.

kontakt: a.borawska@radionadzieja.pl

REDAKCJA

Wiktoria Małż

Wiktoria Małż

Reporter

Lubi czytać książki. W wolnych chwilach chętnie gotuje i piecze ciasta. Taniec i jazda na rowerze to najbardziej lubiane aktywności sportowe.
Ważne są dla niej wspomnienia i docenia każdą chwile spędzoną z bliskimi. Otwarta na potrzeby i pomoc drugiemu człowiekowi. Z łatwością nawiązuje nowe przyjaźnie oraz mocno jest związana z tradycją Kurpiowską.

kontakt: w.malz@radionadzieja.pl

Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Reporter

Interesuje się przede wszystkim sportem. To nie przypadek, bo swoje kroki edukacyjne powędrowały właśnie w stronę AWF-u w Gdańsku. Głównie interesuje go gimnastyka sportowa dzieci i młodzieży. A sam brał udział w wielu wydarzeniach telewizyjnych i sportowych. Słucha Rap-u, lubi taniec.

kontakt: m.dabrowski@radionadzieja.pl

 Bartosz Święciński

Bartosz Święciński

Dziennikarz

Prace w mediach rozpoczął już w liceum. Lubi dyskutować, prowokować i komplikować rzeczywistość. Stara się mieć dystans do siebie i świata. Fan czarnego humoru i piłki nożnej.

kontakt: b.swiecinski@radionadzieja.pl

DŹWIĘKOWCY I GRAFICY

Przemek Kamiński

Przemek Kamiński

Dźwiękowiec

Urodziny prawdopodobnie w najlepszym roku 85’, i wcale nie w czepku, a z gitarą w rękach. Zawsze ciągnęło go w stronę dźwięków, instrumentów, i całej tej technicznej instalacji. Chcąc napisać o nim krótko, powinno się tu pojawić: Wokalista i gitarzysta. Jednak krótko się nie da, bo za tym wszystkich stoi również fascynacja do gitar, wzmacniaczy i wszystkiego, co z nimi związane. Prywatnie szczęśliwy mąż Żakliny i tata Dominika Witolda. Wolne chwile lubi spędzać z rodziną, znajomymi, a także w kuchni. kontakt: produkcja@radionadzieja.pl
 Jacek Kapuściak

Jacek Kapuściak

Dźwiękowiec/Główny technik

Ksywka Łysy. Dlaczego ? Patrz zdjęcie. Jak nikt zna się na kablach. (Nie mylić z kablowaniem) Każda śrubka, przewód, kluczyk ma swoje miejsce, jeżeli ktoś zrobi w jego rzeczach bałagan, już wiadomo, że będzie miał ciężki dzień. Zna zaplecze techniczne radia jak nikt. Odwiedza wozem transmisyjnym największe imprezy w regionie, i wspólnie z ekipą nadaje program na żywo. Lubi się śmiać, i jak nikt wyciąga kawały z rękawa.kontakt: j.kapusciak@radionadzieja.pl

Sylwester Kowalewski

Sylwester Kowalewski

Grafik/Webmaster

Choć nie lubi kiedy mówi się o nim artysta, to i tak powiemy. Mistrz w swoim fachu dlaczego? Dlatego że ma ogromne pokłady cierpliwości, estetyczny zmysł, no i zna te wszystkie kolorowe programy, które przerażają resztę ekipy. Jeżeli ktoś z ekipy coś chce, musi ustawić się w długiej kolejce oczekujących, na realizację. Lubi cięte riposty, łowić ryby, i odpoczywać w ciszy.kontakt: s.kowalewski@radionadzieja.pl

WSPÓŁPRACOWNICY

Mirosław Dziewa

Mirosław Dziewa

Kiedy, słyszy Jazzowe brzmienie… zamyka oczy i odpływa do innego świata. Znany ze swojej wierności i miłości do Jazzu. Kiedy mówisz: Mirek Dziewa. Mówisz: Jazz. Pewnie dlatego, że jest Muzykiem, fagocistą. Przychodząc w 2005 roku do Radia, stworzył audycję „Blizej Jazzu „która, do dziś wybrzmiewa w każdy czwartek o 19.00 na falach 103.6 fm. (powtórka w sobotę o 22.30). Jednak nadal Jazzu było zbyt mało, dlatego stworzył z pomocą sponsora „ Novum Jazz Festival”. I oto takim sposobem od dobrych kilku lat Jazz ma swoje święto raz w roku. Ściąga tu ludzi z całego kraju i Europy. Lubi gotować, dobrze zjeść, podróżować.

Zajrzyj na stronę festiwalu: www.jazz.radionadzieja.pl
Facebook: https://www.facebook.com/NovumJazzFestival/

Ks. Jan Krupka

Ks. Jan Krupka

Konsultant Głosu Katolickiego i Radia Nadzieja

Wprowadza do budynku Radia przy Sadowej 3 – spokój. Zawsze opanowany, znający odpowiedzi na nasze często trudne pytania związane z religią, ale i normalnym codziennym życiem.
Lubi sprawdzać jak się nam pracuje, i czy nic nikomu nie brakuje. Codziennie ks. Jana słyszymy w audycji „Słowo Życia” oraz w pierwszą środę msc. współprowadzi audycję „Dokąd Zmierzamy”. Swoich rad udziela również przy tworzeniu wkładki regionalnej „Głos Katolicki” do tygodnika „Idziemy”. W Diecezji Ks. Jan Krupka jest rzecznikiem Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej. Na co dzień w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży, uczy języka angielskiego. Jest kapelanem Sióstr Benedyktynek.kontakt: j.krupka@radionadzieja.pl

Adam Kalinowski

Adam Kalinowski

Informatyk / Webmaster

Projektowanie stron internetowych jest jego pasją i pracą. Uwielbia nietypowe zadania i problemy do rozwiązania. Gromadzi różnego rodzaju dokumentacje informatyczne z nadzieją, że kiedyś do nich zajrzy. Miłośnik komiksu, piłki nożnej oraz ciężkiej muzyki w starym stylu.
Kontakt biuro@studiofi.pl
Strona internetowa studiofi.pl