Radio Nadzieja

Kontakt

Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup

ul. Sadowa 3, 18-400 Łomża
NIP: 718-18-60-565

www.radionadzieja.pl
www.spesmediagroup.pl

Hexa Bank

nr rachunku:
20 8762 0009 0005 2201 2000 0010

Sekretariat

86 215 14 10
sekretariat@radionadzieja.pl

Emisja

86 215 14 12
86 215 14 14
SMS 517 718 881
studio@radionadzieja.pl

Redakcja

510 262 342
86 215 14 11
redakcja@radionadzieja.pl

Promocja i Reklama

509 281 183
501 133 323
reklama@spesmedia.pl
promocja@spesmedia.pl

 

Intencje do Koronki

SMS 517 718 881

Bank Nadziei

zgloszenie@banknadziei.pl
nr rachunku: 62 8762 0009 0005 2201 2000 0030

Kontakt

Studio

Zapraszamy do kontaktu z naszymi prezenterami!

Można do nich zadzwonić w trakcie trwania programu, aby przekazać ważną informację. Poniższe numery służą także do włączania się do audycji na żywo i modlitw.

Linia 1: 86 / 215 14 12
Linia 2: 86 / 215 14 14

SMS & Email

Zapraszamy również do przesyłania do nas wiadomości SMS i e-mail (w tym intencji):

SMS 517 718 881
studio@radionadzieja.pl

Numery telefonów

Reporterzy

Zapraszamy do kontaktu z reporterami Radia Nadzieja.

Łomża

Magda Bochenek
m.bochenek@spesmedia.pl
510 262 342

Jakub Trochimowicz
j.trochimowicz@spesmedia.pl
507 038 553

Paula Gałązka
p.galazka@spesmedia.pl

Katarzyna Polewko
k.polewko@spesmedia.pl

Maciej Dąbrowski
m.dabrowski@spesmedia.pl

Dział Wiara

Joanna Ekstowicz
j.ekstowicz@spesmedia.pl

Ostrołęka

Mateusz Święcicki
m.swiecicki@spesmedia.pl
510 262 387

Mapa

Dojazd do nas

Formularz

Wyślij wiadomość

Hits: 608