Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

RADIO NADZIEJA 103,6 FM

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Diecezjalne Radio Nadzieja 103,6 FM zostało powołane dekretem Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Program ruszył 2 grudnia 2001r., a oficjalne otwarcie nastąpiło 6 stycznia 2002r. Od tamtej pory na trwałe wtopiliśmy się w życie regionu. Program nadajemy 24 godziny na dobę. Na antenie radia można słuchać audycji społecznych, edukacyjnych, rozrywkowych, dyskusji informacyjnych, a także najświeższych wiadomości lokalnych, z terenu diecezji łomżyńskiej oraz z kraju i świata.

Jako patron medialny największych imprez kulturalnych oraz wydarzeń kościelnych, informujemy i często na żywo transmitujemy słuchaczom to, co dzieje się w regionie.

Przez okres istnienia radia możemy poszczycić się wieloma dyplomami i słowami uznania instytucji i ludzi, którym jako medium staramy się zawsze pomagać. Radio Nadzieja jest laureatem nagród i wyróżnień przyznanych przez władze samorządowe, kościelne i instytucje społeczno – kulturalne. Jako radio regionalne od początku, z myślą o szerokiej grupie odbiorców tworzymy nasz program. Profesjonalizm i jak najlepsza oferta programowa, są naszym celem. Spotykamy się z opinią najlepiej informujących w Łomży i okolicach. Nie szukamy tanich sensacji, podajemy szybko tylko pewne wiadomości.

Muzyka, która umila czas w Państwa domach to złote, niezapomniane, polskie przeboje, także zagraniczna ostatnich trzydziestu lat i młoda muzyka chrześcijańska. Format muzyczny, który prezentujemy to Soft Adult Contemporary – czyli tzw. muzyka współczesnych dorosłych, charakteryzująca się znaną, przyjemną, łagodną nutą, bez ostrych ciężkich brzmień. Radio Nadzieja można słuchać także przez Internet.

Diecezjalne Radio Nadzieja jest członkiem grupy medialnej CEM SpesMediaGroup

CEM SpesMediaGroup
ul. Sadowa 3
18-400 Łomża

Kontakt

STUDIO

e-mail: studio@radionadzieja.pl
telefon: +48 (86) 215 14 12                                                                  +48 (86) 215 14 14

Hits: 5881