Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Drewniane podziękowania dla rodziców – prezent na lata

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Niezapomnianym momentem każdego wesela są podziękowania dla rodziców. Formy wyrażania miłości i wdzięczności bywają różne. Podobnie jest z upominkami. Dlaczego warto postawić na trwały prezent dla swoich rodziców? Sprawdźcie to!

Co dla rodziców na podziękowanie wybrać?

Absolutnie klasycznym przykładem upominków dla rodziców są kwiaty, słodycze i alkohol. Maja one swój urok, często mogą też sprawić bardzo dużą przyjemność obdarowanym. Nie powinny jednak stanowić głównego punktu podziękowań. Dlaczego? Prezent dla rodziców weselnych powinien być trwały jak Wasza wdzięczność do nich. Kwiaty zwiędną, a po słodkościach nie będzie śladu już po kilku dniach. Co innego wybór prezentu, który na stałe będzie przypominał rodzicom o Waszej miłości! Drobne upominki możecie zmieścić np. w drewnianej skrzyneczce:

Drewniane podziękowania dla rodziców

Świetną formą gustownego i trwałego prezentu w formie podziękowania dla rodziców będzie drewniana ramka z dedykacją. Często para młoda decyduje się na umieszczenie na niej grawerów przygotowanego przez siebie tekstu. Jeśli zastanawiacie się, co na podziękowania dla rodziców wybrać, spójrzcie np. na indywidualne projekty oferowane przez sklep artMA. Znajdziecie tam drewniane podziękowania dla rodziców w formie oryginalnych ramek, statuetek czy dyplomów. Co powiecie na taką formę prezentu?

Inne formy trwałego prezentu dla rodziców

Co jeszcze będzie przypominało Waszym rodzicom o przejawach ciepłych uczuć? Prezentem, który ich ucieszy, może być np. krótki film. Mnóstwo młodych par sięga właśnie po taką formę przekazu. Dzięki niej nie tylko rodzice, ale wszyscy goście będą mogli zobaczyć i usłyszeć o Waszych uczuciach do rodziców. W kolejnych miesiącach i latach najbliżsi będą mogli przypominać sobie te wyjątkowe chwile, oglądając je w dowolnym momencie.

Żywy prezent dla rodziców na weselu? Czemu nie!

Uspokajamy – nie mamy na myśli zwierzątka. Co powiedzielibyście na małe drzewko? To w ostatnim czasie hit weselny, szczególnie wśród tych osób, które mają zamiłowanie do przyrody. Małe drzewo, które rodzice mogą wsadzić na działce lub przy domu będzie z czasem jeszcze mocniej przypominało im o Was. Bez względu na to, gdzie będziecie. Poza tym drzewko jako podziękowanie dla rodziców cały czas żyje – tego nie da im żaden inny prezent.

Jak wybrać najlepszy prezent dla rodziców?

Kluczowe w wyborze odpowiednich upominków dla rodziców jest poznanie ich upodobań. A przecież to Wy znacie ich najlepiej – potraficie w mgnieniu oka zdecydować, czy coś przypadnie im do gustu, czy wręcz przeciwnie. Nie wybierajcie czegoś tylko dlatego, że Wam się podoba. Ta ścieżka może Was nie pokierować do serc rodziców. Wsłuchajcie się w ich głos, ale nie pytajcie wprost. Przecież nie powiedzą Wam, że chcieliby dostać jakieś prezenty, prawda?

Jak zorganizować podziękowania dla rodziców?

To nie może być przypadek – moment podziękowań zwykle przypada na czas tuż przed północą. Oczywiście możecie go dostosować do własnych preferencji i okoliczności. Para młoda powinna poprosić rodziców na środek, a wokół Was goście mogą stworzyć równe kółko. Dzięki temu każdy będzie mógł podziwiać te niezwykłe momenty wyrażania przez Was szczerych uczuć do rodziców. Dobrym pomysłem jest przygotowanie kilku wyjątkowych słów, które skierujecie do najbliższych. Nie zdawajcie się na przypływ weny w danej chwili, ale też nie uczcie się sztywno przemowy wcześniej. Podzielcie się rolami, niech każde z Was powie coś cennego w kierunku jednych i drugich.

Chociaż przed Wami wiele przygotowań nie zapominajcie, że ślub i wesele to jedne z najszczęśliwszych chwil w Waszym życiu. Przeżyjcie je z wielką radością!

mat. sponsorowany

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 lutego

Słowo Życia: 5 lutego

V NIEDZIELA ZWYKŁA Mt 5, 13-16 Jezus powiedział do swoich uczniów: «Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól utraci...

Słowo Życia: 4 lutego

Słowo Życia: 4 lutego

SOBOTA CZWARTEGO TYGODNIA ZWYKŁEGO   Mk 6, 30-34 Po swojej pracy apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu...