Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Śniadowo: Podejrzany o zabójstwo zatrzymany

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Dzielnicowy na wolnym zatrzymał podejrzanego o zabójstwo. Do zdarzenia doszło wieczorem, w ubiegły czwartek w Śniadowie. W jednym z domów na podłodze leżał zakrwawiony mężczyzna. Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej, w tym samym miejscu trzech mężczyzn piło alkohol.

Informuje podkomisarz Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży:

– W pewnym momencie pomiędzy 33 i 65-latkiem doszło do awantury, podczas której młodszy z mężczyzn zaatakował swojego kolegę uderzając go krzesłem. Mężczyzna nie przeżył, a napastnik po całym zdarzeniu uciekł. W tym samym czasie będący na wolnym dzielnicowy z miejscowego posterunku Policji jechał rowerem jedną z ulic Śniadowa. Znany wszystkim mieszkańcom miasta funkcjonariusz został zaczepiony przez kobietę, która poinformowała go o zabójstwie. Mundurowy po kilku minutach zatrzymał 33-latka. Na jego ubraniu i ciele widoczne były ślady krwi. 

      2022-06-21 Justyna Janowska o zatrzymaniu podejrznego o zabójstwo

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 33-latkowi zarzutu zabójstwa. W piątek decyzją sądu podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę dożywotniego pozbawienia wolności.

jt

Hits: 85

Autor P. G.

2022-06-21

Więcej informacji z tej kategorii

GD: Andrzej Duda, burmistrz Kolna

GD: Andrzej Duda, burmistrz Kolna

"Gościem Dnia" Radia Nadzieja był Andrzej Duda, burmistrz Kolna. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, którą...