Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Sokoły: Radosław Choiński: “Jestem zaskoczony zaufaniem mieszkańców”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Wynik wyborów samorządowych w gminie Sokoły jest jednym z najbardziej zaskakujących w regionie. Po 33 latach ze stanowiskiem wójta musi pożegnać się Józef Zajkowski. Mieszkańcy na nową kadencję wybrali Radosława Choińskiego, który zdobył ponad 59% poparcia.

Gdy zobaczyłem wyniki nie dowierzałem-mówi Radosław Choiński:

-Sam osobiście nie spodziewałem się aż tak wysokiego, pozytywnego wyniku. Wiadomo, ze decyzja, jaką podjąłem o startowaniu na fotel i objęcie funkcji wójta gminy Sokoły nie była łatwa. To wymagało wielu przemyśleń, analiz “za” i “przeciw”. Jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji i przede wszystkim jestem bardzo miło zaskoczony zaufaniem mieszkańców do mojej osoby i postaram się nie zawieść. 

      2024-04-09 Radosław Choiński o swojej wygranej

Pan Wójt Józef Zajkowski ma ogromne doświadczenie, zatem liczę na wskazówki-mówił wygrany Radosław Choiński:

Jeszcze nie miałem możliwości osobistego spotkania się z Panem wójtem, ale liczę na spotkanie i mam nadzieję, że przebiegnie pozytywne. Mam nadzieję, że Pan wójt będzie starał się przekazać mi jak największy zakres informacji. Wiadomo, że to jest doświadczenie 33-letnie, a ja wchodzę jako osoba świeża, więc będzie mi bardzo miło, jak dojdzie do takiej rozmowy.

      2024-04-09 Radosław Choiński o swojej pracy

Józef Zajkowski pierwsze wybory wygrał w 1991 r. Przez 33 lata nieprzerwanie pełnił funkcję wójta gminy Sokoły. W wyborach zdobył 40,95% głosów.

Autor M. D.

2024-04-09

Więcej informacji z tej kategorii