Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Grajewo: Policyjny pies wyniuchał narkotyki

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Kilka dni temu grajewscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który posiadał w swoim budynku gospodarczym narkotyki. W akcji pomógł policyjny pies “Noksa”.

W miniony piątek (16.07.) grajewscy kryminalni weszli do jednego z domów w Grajewie.

– Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam 24-latek może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania pomieszczenia gospodarczego przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Pies służbowy „Noksa” doprowadził do miejsca, w którym znajdowała się torebka z białym proszkiem oraz zwinięta folia aluminiowa z podejrzaną substancją. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to 61 gramów amfetaminy i 85 gramów klefedronu – mówi mł. asp. Sylwia Gosiewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. 

24-latek od razu trafił do policyjnego aresztu. Dzień później podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, a prokurator wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd na posiedzeniu przychylił się do wniosku i najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Grajewo/red. pg

Hits: 19

Autor P. G.

2021-07-21

Więcej informacji z tej kategorii

Wiara: Zmarł Ks. Jan Grochowski

Wiara: Zmarł Ks. Jan Grochowski

Ksiądz Kanonik Jan Grochowski odszedł do Pana w dniu 26 lipca 2021 r. w wieku 87 lat, w kapłaństwie 63 lata,...