Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Grajewo: Spotkanie z podróżniczką Michaliną Kupper

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

„Oceania – podróż po Australii, Nowej Zelandii i Papui Nowej Gwinei” to hasło spotkania z Michaliną Kupper. Podróżniczka podzieli się swoimi doświadczeniami, które przeżyła podczas 9 miesięcznej wędrówki.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się jak żyją ludzie po drugiej stronie globu. – Pani Michalina opowie o życiu współczesnych aborygenów, wspinaczce na najwyższy szczyt Australii, spotkaniu z dzikim dingo. Przeniesiemy się również do stolicy Papui, jest to jedne z 10 najniebezpieczniejszych miast świata – mówi Marlena Tarasewicz z Muzeum Mleka z Grajewie.

      2023-03-07 Marlena Tarasewicz

Marlena Tarasewicz podkreśla, że spotkania z podróżnikami przenoszą słuchacza w inny wymiar. – Podróżnicy pokazują nam świat ludzi, którzy mają inne przyzwyczajenia, kulturę i zwyczaje. W głębi duszy są takimi samymi ludźmi jak my. Jedynie co ich odróżnia to fakt, że żyją w innej rzeczywistości niż nasza europejska. Jest to bardzo ciekawe i zachęca do podróży.

      2023-03-07 Marlena Tarasewicz o podróżach

Spotkanie z podróżniczką odbędzie się 11 marca w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie o 11. Wstęp jest darmowy.

fot.muzeummleka.pl

 

Autor

2023-03-07

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 30 września

Słowo Życia: 30 września

WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, DOKTORA I PREZBITERA   Łk 9, 43b-45 Gdy wszyscy pełni byli podziwu dla wszystkich...