Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Grajewo: Wakacyjne atrakcje w Grajewie

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Warsztaty wakacyjne, teatrzyki, wycieczki i spacery historyczne to tylko niektóre z wydarzeń przygotowanych na te wakacje w Grajewie.

Marlena Tarasewicz, specjalista od spraw promocji i informacji turystycznej mówi, że Muzeum Mleka i Grajewskie Centrum Kultury organizuje na ten czas wiele inicjatyw między innymi warsztaty dla dzieci.

Dzisiaj jest ostatni dzień szkoły, jutro już oficjalnie zaczynają się wakacje. Przygotowaliśmy dla wszystkich ofertę kulturalną. W Muzeum przygotowaliśmy warsztaty wakacyjne dla dzieci. To są warsztaty kreatywne, plastyczne we wtorki. 

      2023-06-23 Marlena Tarasewicz

Marlena Tarasewicz dodaje, że chcemy dotrzeć do różnych grup, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Warto wybrać się na wydarzenia, które organizujemy. Głównie skierowane są one do dzieci, bo jest sezon wakacyjny ale również dla rodzin z dziećmi, turystów i  przejezdnych. Będą też Dni Grajewa podczas których są zaproszeni artyści.  

      2023-06-23 Marlena Tarasewicz o organizowaniu wielu wydarzeń

 

Piknik w Parku Solidarności to pierwsze wydarzenie, które rozpocznie się w sobotę (1 lipca). Kolejnym będzie piknik MotoWilków w niedzielę (2 lipca) na placu przy Muzeum Mleka w Grajewie.

Więcej szczegółów i ofert na wakacje można znaleźć na stronie internetowej Muzeum Mleka w Grajewie albo Grajewskim Centrum Kultury.

Autor W M

2023-06-23

Więcej informacji z tej kategorii

Region: Coraz więcej wilków

Region: Coraz więcej wilków

Populacja wilka w Polsce znacznie wzrasta. Coraz częściej zwierzęta pojawiają się bliżej zabudowań gospodarskich,...