Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Kolno: Otwarcie przebudowanej zlewni mleka w Niksowiźnie

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram
Na tę chwile mieszkańcy Niksowizny czekali bardzo długo. 22 lipca odbyła się uroczystość otwarcia pięknego obiektu, który powstał z dawnej zlewni mleka. To było niełatwe, pełne zaskakujących zwrotów akcji zadanie, ale przy wsparciu przyjaciół Gminy Kolno i determinacji jej władz udało się odnieść sukces za który przedstawiciele lokalnej społeczności dziękowali zaangażowanym pamiątkowymi statuetkami. Klucze do budynku Sołtysowi Niksowizny i Przewodniczącej nowo utworzonego KGW w Niksowiźnie przekazał Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno.
To nie są symboliczne klucze, to są klucze od tego budynku, które przekazuje Wam byście tchnęli w niego życie, niech służy mieszkańcom i będzie miejscem, które łączymówił Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno.
Tak liczna obecność pokazuje, że Państwo tego oczekiwaliście, żeby ta inwestycja została zrealizowana. Bardzo o tę inwestycję zabiegał również Wójt Gminy Kolno i cieszę się, ze się udałomówił Kazimierz Gwiazdowski Poseł na Sejm RP, który na ręce przewodniczącej KGW w Niksowiźnie przekazał prezent z okazji otwarcia obiektu i założenia KGW.

xes/fot. gminakolno

Autor ES

2022-07-25

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 grudnia

Słowo Życia: 5 grudnia

PONIEDZIAŁEK DRUGIEGO TYGODNIA ADWENTU Łk 5, 17-26 Pewnego dnia, gdy Jezus nauczał, siedzieli przy tym faryzeusze i...

Słowo Życia: 4 grudnia

Słowo Życia: 4 grudnia

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU Mt 3, 1-12 W owym czasie pojawił się Jan Chrzciciel i głosił na Pustyni Judzkiej te słowa:...

Słowo Życia: 3 grudnia

Słowo Życia: 3 grudnia

SOBOTA PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 9, 35-10,1.5.6-8 Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w...