Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Kultura: Ostrowski styl 2021 – #backintime

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

20-21 listopada 2021 r. w hali sportowej MOSiR przy ul. Trębickiego 10 w Ostrowi Mazowieckiej  odbędzie się kolejna – jubileuszowa edycja zawodów tanecznych Ostrowski Styl, które wcześniej istniały pod nazwą Wirujący Krąg. Po raz dwudziesty na parkiecie spotkają się tancerze z kraju i zagranicy aby walczyć o miano najlepszych w poszczególnych kategoriach.   

Podczas dwóch dni zawodów będziemy mogli zobaczyć bitwy taneczne oraz kategorie showcase. W sobotę od godz. 10:00 w Ostrów Freestyle Battle uczestnicy będą walczyć w 2 kategoriach tanecznych: 1 vs 1 BREAKING oraz 1 vs 1 HIP HOP, finał bitew przewidziany jest na godzinę 19:00. W niedzielę natomiast od godz. 10:00 odbędą się pokazy formacji w kategoriach Debiuty, Street Dance, Taniec sceniczny oraz Inne formy tańca. W tym roku pojawiła się również nowa kategoria Showcase 30+. Oprócz licznych nagród finansowych i rzeczowych w poszczególnych kategoriach, formacje będą walczyć o Grand Prix Banku Spółdzielczego w wysokości 2000 zł i Grand Prix Burmistrza Miasta również w wysokości 2000 zł. Koncert Galowy przewidziany jest na godzinę 17:00.

W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 1000 tancerzy z Polski i zagranicy, m. in. Hiszpanii, Ukrainy czy Litwy.

Jak co roku w jury zasiądą cenione osobowości tanecznego świata. Kategorię Breaking 1 vs 1 sędziować będą: Bgirl Paulina, Bboy Chadzik, Bboy Gieras, kategorię Hip hop 1 vs 1 – Zolsky, BeWu, Paula,  kategorię Showcase – Zolsky, Anna Sawicka – Hodun, Katarzyna Koziorz. Imprezę poprowadzą: Beeski oraz Marta Molska, natomiast muzykę podczas bitew zapewni Dj Zielak i DJ Lazy One.

Misją naszych zawodów jest inspirowanie dzieci i młodzieży do tańca, promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego spędzania czasu i rozwijania talentów. Dodatkowo zależy nam na integracji środowiska tanecznego z Polski i zagranicy.

Każdy może wziąć udział! Wejdź na stronę ostrowskistyl.pl, zapoznaj się z regulaminem, zarejestruj się w kilku prostych krokach.

Aby poczuć ten klimat i spotkać tancerzy z Polski i zagranicy, zapraszamy do Ostrowi Mazowieckiej! Poznajcie Ostrowski Styl bliżej na ostrowskistyl.pl oraz na Facebooku i Instagramie.

Wstęp na zawody dla widzów: 15 zł – 1 dzień, 25 zł – 2 dni.

Hits: 29

Autor P. G.

2021-11-19

Więcej informacji z tej kategorii

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Grupa MLEKOVITA, lider branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, co roku rozwija swoją ofertę asortymentową w...