Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Miasto wraca do organizowana jarmarków

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Po przerwie spowodowanej pandemią władze Łomży wracają do organizowania jarmarków. W tym roku zaplanowane są cztery takie wydarzenia.

Jarmarki pod hasłem „Zasmakuj w Łomży” to doskonała okazja do zakupu regionalnych produktów i wyrobów rękodzielniczych. W tym roku w Łomży planowane są 4 takie wydarzenia: 22 maja, 24 lipca, 18 września oraz w grudniu, w połączeniu z Wieczerzą Wigilijną.  Odbywać się one będą w Parku Jana Pawła II Papieża Pielgrzyma, w godzinach 9 – 15.

Wystawcy zainteresowani uczestnictwem w jarmarkach proszone są o nadsyłanie zgłoszeń, w którym należy podać informacje: imię, nazwisko, nazwę firmy, nr tel. kontaktowego, rodzaj działalności, e-mail. Dla wszystkich przewidziane są stoiska wystawiennicze o następujących parametrach:

  • wymiary: 160x80cm, wysokość 1,1m do blatu, 2,5m z daszkiem
  • konstrukcja wykonana z drewna
  • praktyczny schowek na dodatkowy towar i rzeczy osobiste

Zgłoszenia należy dokonać każdorazowo na adres e-mail: m.sawicka@um.lomza.pl lub telefoniczne 86 216 24 63, w godzinach pracy UM. Osoba do kontaktu: Mariola Sawicka.

Jarmarki “Zasmakuj w Łomży”organizowane będą w ramach projektu “Łomża – Miasto w którym żyję i pracuję”, realizowanego z Programu “Rozwój Lokalny”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

UM Łomża/red. pg

 

Autor M. Sz.

2022-04-28

Więcej informacji z tej kategorii