Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: MOSiR i trener ŁKS-u zapraszają dzieci na zajęcia. Wyjątkowa okazja

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zachęca dzieci i młodzież do udziału w zajęciach piłkarskich z trenerem Marcinem Sasalem.

Marcin Sasal to uznany trener piłkarski, były selekcjoner reprezentacji Polski U19, od lat kojarzony z profesjonalizmem i nowoczesnym podejściem do szkolenia zawodników. Teraz dzieci w wieku 10–13 lat mają niepowtarzalną okazję trenować pod okiem szkoleniowca, który przez lata pracował na najwyższym poziomie w polskiej piłce. Organizatorem zajęć jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, od lat wspierający rozwój sportu i aktywności fizycznej w regionie, który zaprasza młodych adeptów futbolu do udziału w tym wyjątkowym projekcie.

Co czeka uczestników?

  • Możliwość trenowania z jednym z najbardziej doświadczonych polskich trenerów.
  • Specjalistyczne treningi funkcjonalne rozwijające technikę, koordynację, motorykę, sprawność ogólną i przygotowanie mentalne.
  • Program dostosowany do wieku i poziomu uczestników (10–13 lat).
  • Zajęcia odbywać się będą m.in. na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 – obiekcie, na którym swoje mecze rozgrywały reprezentacje U-20 Polski, Włoch, Portugalii i Turcji – a także na innych obiektach MOSiR Łomża oraz w halach sportowych.
  • Zajęcia dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych (jednostka treningowa – 60 minut).

Dlaczego warto?
To nie tylko sport. Regularne treningi piłkarskie pod okiem Marcina Sasala to szansa, by dzieci rozwijały swoje umiejętności ruchowe, poprawiały kondycję, budowały pewność siebie i uczyły się współpracy w zespole. To fundament, który zaprocentuje w przyszłości – zarówno na boisku, jak i poza nim. Takiej szansy nie warto przegapić!

Zapisy
Telefon: 86 215 06 05 wew. 102 (pon.–pt. 7:30–15:30)
E-mail: mosir@mosir.lomza.pl
Bezpośrednio u trenera na treningu.

Godziny bezpłatnych treningów we wrześniu na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 (od 23 września)

Rocznik 2015- czwartki i piątki w godz. 16:00-17:00
Rocznik 2014 – wtorki i czwartki w godz. 17:00-18:00
Rocznik 2013 – wtorki i czwartki w godz. 18:00-19:00

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Fot. MOSiR Łomża

Autor P.M.

2025-09-12

Więcej informacji z tej kategorii