Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Przed nami konferencja poświęcona obiektom sakralnym

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

28 kwietnia w Auli przy Szkołach Katolickich w Łomży odbędzie się spotkanie pt. “Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych”. Konferencje przeznaczone są dla księży, którzy są odpowiedzialni za parafie lub zakony. Podczas wystąpień będzie można usłyszeć m.in. o technice oświetlenia, ogrzewania czy nagłośnienia budynków.

To nasz wspólna sprawa, by obiekty sakralne były w dobrej kondycji zaprasza Dyrektor Muzeum Diecezjalnego w Łomży, ksiądz Tomasz Grabowski:

– Ostatnia taka konferencja była trzy lata temu. Teraz wracamy po pandemii do tych spotkań, które są spotkaniami z ofertą handlową, ale są spotkaniami tez merytorycznymi, technicznymi. Pokazują nam od strony gospodarczej, w jaki sposób dbać o to dziedzictwo, które zostało powierzone naszej trosce. Dlatego serdecznie zapraszam, abyśmy troszcząc się o to dobro Kościoła wymienili nasze doświadczenia w ramach tego konferencyjnego spotkania.

Konferencja odbywa się pod Patronatem Honorowym Księdza Biskupa Janusza Stepnowskiego. Wcześniej należy potwierdzić swoja obecność.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności pod nr telefonu: 792 920 156 lub mailem: a.karas@operante.pl Miłym akcentem będzie losowanie wśród uczestników spotkania cennych nagród ufundowanych przez Chrześcijański Pasaż handlowy www.allgloria.pl

Szczegółowy program konferencji poniżej (kliknij w zdjęcie, aby powiększyć):

Wersja do pobrania:

Program spotkania konferencyjno-targowego „Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych”

md/pg

Hits: 26

Autor P. G.

2022-04-26

Więcej informacji z tej kategorii