Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Przyjazna Łomża przedstawia swoich kandydatów do Rady Miasta

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Przyjazna Łomża Dariusza Domasiewicza rozpoczęła prezentację swoich kandydatów do Rady Miasta. Wczoraj miało miejsce spotkanie z mieszkańcami, które pozwoliło na przybliżenie sylwetki siedmiu osób z okręgu pierwszego.

Jesteśmy gotowi na zmiany mówili kandydaci Przyjaznej Łomży – Ewa Chludzińska, Tadeusz Kowalewski, Grażyna Ważna-Zwierzyńska, Marcin Mieczkowski, Elżbieta Halina Dziekońska, Cezary Wyrwas i Dariusz Domasiewicz o Stanisławie Kaczyńskim:

-Czas na zmiany wizerunku miasta. Czas na zmiany sposobu zarządzania miastem i czas na zmianę kierunków rozwoju naszego miasta.

-Stawiamy na rozwój, stawiamy na zmianę i mam nadzieję, że jeżeli Państwo oddacie na nas głos – będzie lepiej.

-Łomża to moje miasto. Zawsze było i jest dla mnie ważne. To, co się w nim dzieje, to, jakie są jego losy nie jest mi obojętne.

-Tutaj trzeba pomyśleć o tym, żeby wesprzeć lokalnych przedsiębiorców.

-Jestem świadoma, jakie są potrzeby mieszkańców, dlatego też będę dążyła do ich zaspokojenia poprzez podejmowanie odpowiednich działań i inicjatyw na rzecz naszej wspólnoty.

-Głównie chciałbym się skupić na tym, na czym się znam, czyli na sprawach bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta.

Doktor Stanisław Kaczyński jako przyszły radny jest osobą przedsiębiorczą, otwartą na ludzi, kreatywną i konsekwentną w działaniu, doktor zarządzania.

      2024-03-08 Kandydaci z okręgu 1 o swoich planach

W naszych spotkaniach chodzi o to, aby bliżej przedstawić państwu kandydatów dodaje lider kampanii – Dariusz Domasiewicz:

-Chcemy, żeby mieszkańcy mogli jak najbliższej poznać tych kandydatów. Oczywiście w pewnym sensie ich znają, bo ci kandydaci mieszkają na starówce i w jej obrębie. Tych mieszkańców jest blisko 10 tysięcy wyborców w tym okręgu. Chcemy, żeby oni dzięki Państwu, dzięki mediom mogli powiedzieć, co chcą zrobić w Radzie, kiedy już zostaną radnymi i jaki mają plan na Łomżę. Najlepiej, jak powiedzą to sami w takiej dłuższej prezentacji.

      2024-03-08 Dariusz Domasiewicz o prezentacji kandydatów

W ramach kampanii Przyjaznej Łomży pozostała jeszcze prezentacja kandydatów z pozostałych trzech kręgów. Głosowanie w wyborach odbędzie się 7 kwietnia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego (07.03.2024) spotkania.

Autor M. D.

2024-03-08

Więcej informacji z tej kategorii