Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Rodzinne kolędowanie z Pracownią Muzyki Estradowej Voice and Music

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki przez dwie najbliższe niedziele wybrzmią w łomżyńskich parafiach.

Pracownia Muzyki Estradowej Voice and Music w Łomży zaprasza na rodzinne kolędowanie. Będziemy mogli usłyszeć repertuar przygotowany przez uczniów naszej pracowni- mówi organizator, Mateusz Kozikowski.

-Będziemy mogli usłyszeć tradycyjne polskie kolędy, najbardziej znane pastorałki. Wystąpią nasi uczniowie od najmłodszych do najstarszych, najmłodszy ma 7 lat. Zapraszamy, aby Państwo sami mogli zobaczyć jak będzie to szeroki przekrój wykonawców.

      2024-01-11 Mateusz Kozikowski

Warto znaleźć chwilę, aby spędzić czas przy śpiewie tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek:

-Wszyscy znamy kolędy, nasza polska tradycja przypomina nam co roku, że jest to wszystkich jednoczy. Podczas świąt śpiewamy kolędy przy wigilijnym stole, a teraz już w tym okresie poświątecznym warto na moment się zatrzymać, przyjść na koncert i razem z nami śpiewać i kultywować tradycję.

      2024-01-11 Mateusz Kozikowski o kolędowaniu

Rodzinne kolędowanie w parafii pod wezwaniem Krzyża Świętego odbędzie się w niedzielę (14 stycznia) po Mszy świętej o godzinie 16:00 oraz (21 stycznia) w parafii Bożego Ciała po Mszy Świętej o godzinie 18.00.

Autor W M

2024-01-11

Więcej informacji z tej kategorii

Wiara: Wielki Post z Radiem Nadzieja

Wiara: Wielki Post z Radiem Nadzieja

Wszyscy, którzy pragną świadomie i głęboko przeżyć Wielki Post, nie zawiodą się włączając Radio Nadzieja! W wyjątkowym...