Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Mazowsze: Władze województwa zachęcają do wzięcia udziału w wyborach

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Artyści wraz z przedstawicielami samorządu spotkali się w Warszawie, aby zachęcić Polaków do udziału w nadchodzących wyborach samorządowych. Priorytety jakie wyznaczył Sejmik Województwa Mazowieckiego na kolejną kadencję to między innymi wsparcie służb ratowniczych oraz rozwój infrastruktury.

Nasz cel to zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom- mówi Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego:

-Moim zdaniem jedną z najważniejszych rzeczy, wyzwań, które są przed nami to podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców Mazowsza, całej naszej mazowieckiej wspólnoty we wszystkich wymiarach. Mam tutaj na myśli i bezpieczeństwo zdrowotne, ekologiczne, energetyczne i żywnościowe.

      2024-04-05 Adam Struzik o rozwoju

Do głosowania w wyborach zachęcał dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie – Andrzej Seweryn:

-Perspektywy są z jednej strony dramatyczne, ale też fantastyczne. Kiedy ludzie mówią mi, że są zmęczeni i zniechęceni, bo mają dosyć już tych wyborów to ja na to mówię, że zmęczeni i zniechęceni ewentualnie mogą być Ukraińcy, ale nie my – Polacy, jeśli chodzi o te sprawy i wiele innych. Kochani, zapraszam do urn.

      2024-04-05 Andrzej Seweryn o wyborach

Głosowanie dotyczy wyboru prezydentów, burmistrzów, wójtów, radnych miejskich, gminnych i powiatowych, ale także radnych województw.

Autor M. D.

2024-04-05

Więcej informacji z tej kategorii