Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Multimedialna ławka stanęła w centrum

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Przy Domu Handlowym Kupiec obok podświetlonego napisu “I Love Oka” w Ostrołęce stanęła multimedialna ławka. Miejsce zostało wyposażone w sześć łączy USB, dwie ładowarki indukcyjne oraz głośnik bluetooth.

To dobry pomysł – mówi Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki I kadencji, Bartosz Śnieciński:

– Ławka to jest jeden z elementów projektu Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki I kadencji do budżetu obywatelskiego Ostrołęki 2021. Jest to ławka multimedialna, ponieważ stwierdziliśmy, że będzie to najlepsza opcja, żeby w jakiś sposób te miejsce uatrakcyjnić. W tym miejscu możemy naładować swoje telefony w sposób na przykład indukcyjny, ale możemy również podłączyć ładowarkę do gniazd USB, które się w tej ławce znajdują. 

      2021-11-08 Bartosz Śnieciński o multimedialnej ławce 1

Nowoczesna ławka ma nowoczesne zasilanie – dodaje Śnieciński:

– Oprócz tego ławka ma też taką atrakcję, którą jest wmontowany głośnik bluetooth, którym możemy się połączyć i po prostu podczas spotkania ze znajomymi możemy włączyć jakąś piosenkę, żeby sobie ten czas umilić. Co ważne, ławka też jest zasilana w sposób ekologiczny, ponieważ na ławce są zamontowane panele słoneczne i właśnie w ten sposób te wszystkie jej funkcje są zasilane. 

      2021-11-08 Bartosz Śnieciński o multimedialnej ławce 2

Koszt całego zestawu wyniósł ok. 60 tys. złotych.

Maciej Dąbrowski/fot. MRM Ostrołęki

Hits: 28

Autor P. G.

2021-11-08

Więcej informacji z tej kategorii