Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrów Maz.: Miejski Dom Kultury przygotowuje się do nowego sezonu

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Mamy półmetek wakacji, ale instytucje kultury przygotowują się już do nowego sezonu artystycznego. Gotowy program zajęć dla dzieci, młodzieży i seniorów ma Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

Wielkim otwarciem sezonu będzie koncert z okazji zakończenia lata, który zaplanowano 28 sierpnia. Natomiast zajęcia artystyczne ruszą już 6 września.

Jesteśmy gotowi na działanie online i offline – mówi Marta Molska, dyrektor ostrowskiej instytucji:

– Przygotowujemy się od razu na dwa grafiki. Ten który będzie tutaj u nad offlineowy, czyli mamy nadzieję, że jednak w ramach obostrzeń będziemy mogli normalnie funkcjonować. Tak jest teraz, ale gdzieś tam bierzemy te założenie, że regulamin przygotowujemy od razu z aneksem ewentualnych dalszych, żeby mieć już od razu dwa rozwiązania. Już nie chcemy być zaskoczeni. 

      2021-07-20 Marta Molska o przygotowaniach do nowego sezonu 1

MDK kontynuuje zajęcia, które sprawdzały się do tej pory, takie jak pracownie plastyczne, zajęcia muzyczne czy taniec. Nie brakuje jednak nowości:

– Nowością jest nauka gry na perkusji, czy gra na pianinie z panem Mirkiem Dziewą. Nowością też jest kurs produkcji filmowej i montażu, którą będzie prowadził Jarek Jarosz, człowiek z ogromnym doświadczeniem. Współpracujący również z na co dzień z Discovery w Londynie, więc tutaj warto. Bardzo fajny kurs i to miało ruszyć rok temu, ale przez pandemię musieliśmy odłożyć to. 

      2021-07-20 Marta Molska o przygotowaniach do nowego sezonu 2

Zapisy na zajęcia powinny rozpocząć się 26 lipca. Szczegóły znajdą Państwo na stronie mdkostrowmaz.pl

pg

Hits: 15

Autor P. G.

2021-07-20

Więcej informacji z tej kategorii