Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Piłka nożna: ŁKS Łomża podejmie drużynę z Wasilkowa

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Już dzisiaj (20.11.) ŁKS Łomża rozegra ostatnie w tym roku spotkanie. Biało-czerwoni zmierzą się w Wasilkowie z lokalnym Klubem Sportowym.

W tym samym czasie swój mecz rozegrają drużyny, które są w tabeli przed ŁKSem, czyli Olimpia Zambrów, która podejmie drużynę Ruchu Wysokie Mazowieckie:

– Wiemy, że w przypadku zwycięstwa na pewno znacznie poprawimy swoją sytuację na półmetku rozgrywek. Wiadomo, trzeba skupić się na sobie, bo nikt nam za darmo tych trzech punktów nie odda. No, ale ostatni mecz więc trzeba z siebie dać 150 procent. I cieszy to, że już w tym ostatnim spotkaniu będziemy mieli do dyspozycji zarówno Daniela Kacprzyka, jak też Wiktora Walczaka i Yauhena Hremze, którzy wracają po pauzie za kartki – mówi prezes ŁKSu, Łukasz Uściłowski.

      2021-11-20 Łukasz Uściłowski o meczu ŁKSu

 

Aktualnie podopieczni Tomasza Staniórskiego zajmują trzecie miejsce w tabeli i tracą 3 punkty do lidera, Olimpii Zambrów. Początek spotkania z Wasilkowem o godzinie 13:00.

jt

 

Hits: 25

Autor P. G.

2021-11-20

Więcej informacji z tej kategorii

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Grupa MLEKOVITA, lider branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, co roku rozwija swoją ofertę asortymentową w...