Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Piłka nożna: ŁKS Łomża wygrał z Hetmanem Białystok

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Kolejna efektowna wygrana ŁKS Łomża. Tym razem biało-czerwoni rozbili w weekend 10:2 drużynę Hetmana Białystok. Cieszy liczba strzelonych bramek, ale wiemy, z kim graliśmy – ocenia prezes ŁKSu, Łukasz Uściłowski:

– Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli, która nie wygrała jeszcze meczy i nie zdobyła nawet jednego punktu, więc można powiedzieć, że było to zwycięstwo planowane. I zwycięstwo, nad którym jak najszybciej trzeba przejść do porządku dziennego i nie ma czego tutaj tak naprawdę analizować. Cieszy oczywiście skuteczność, no ale tak jak w wielu poprzednich meczach, martwi troszkę ta niefrasobliwość w grze obronnej. Myślę, że z takim rywalem nie powinniśmy sobie pozwolić na stratę dwóch goli, pomimo tego, że zdobyliśmy ich aż 10. 

      2021-10-11 Łukasz Uściłowski o wygranej ŁKSu

Podopieczni Tomasza Staniórskiego dalej zajmują piąte miejsce w tabeli IV ligi. Ten stan rzeczy będzie mógł zmienić się w najbliższą sobotę, ponieważ ŁKS zagra na wyjeździe z drużyną KS Grabówka, która zajmuje czwarte miejsce z przewagą dwóch punktów nad łomżyńską drużyną.

jt

Hits: 17

Autor P. G.

2021-10-11

Więcej informacji z tej kategorii