Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Podlaskie. Coraz więcej punktów wymazowych

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Więcej całodobowych punktów wymazów i testów antygenowych w aptekach. Podlaski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia systematycznie powiększa liczbę placówek, w których można testować się pod kątem zarażenia koronawirusem. Jeden z całodobowych punktów wymazów znajduje się w Kolnie, przy ulicy Wojska Polskiego 69.

Na terenie województwa funkcjonuje też ponad 30 punktów pobrań wymazów. O szczegółach Beata Leszczyńska, rzecznik prasowy podlaskiego oddziału NFZ:

– Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ elastycznie reaguje na zmieniającą się sytuację epidemiczną. W ciągu ostatnich tygodni, niemal codziennie sieć punktów wymazowych powiększała się o kolejne lokalizacje lub – w punktach już istniejących – zmodyfikowano godziny otwarcia. Od 9 lutego 2022 r. działają dwa nowe punkty w: Białymstoku, ul. Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 lok. 8A oraz w Łomży, ul. Przykoszarowa 26.

      10-02-2022 Beata Leszczyńska o punktach wymazowych w województwie podlaskim

Dodatkowo, od wczoraj funkcjonują 4 nowe punkty wykonujące testy antygenowe w czterech miejscowościach. Z naszego regionu jeden znajduje się przy ulicy Sikorskiego 239 w Łomży, a drugi przy Magazynowej 9 w Zambrowie.

jt

Autor P. G.

2022-02-10

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 28 stycznia

Słowo Życia: 28 stycznia

WSPOMNIENIE ŚW. TOMASZA Z AKWINU   Mk 4, 35-41 Owego dnia, gdy zapadł wieczór, Jezus rzekł do swoich uczniów:...