Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Podlaskie: Dworzec w Łomży i Grupa Ratownicza Nadzieja laureatami Podlaskiej Marki 2020

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Centrum Przesiadkowo-Komunikacyjne w Łomży i Grupa Ratownicza Nadzieja laureatami Podlaskiej Marki 2020. Statuetkę i symboliczny czek za nagrodę w kategorii “Inwestycja” odebrał z rąk wicemarszałka województwa podlaskiego, Marka Olbrysia, wiceprezydent Łomży, Andrzej Garlicki:

– Centrum przesiadkowe jest jedną z tych inwestycji, które od wielu lat był zaniedbane. Nie było odważnych, aby nimi się zająć i myśmy to podjęli, zrobili, jak widać z pięknym skutkiem. Efekt tych naszych prac nie tylko jest funkcjonalny, ale również architektonicznie bardzo ciekawe. Myślę, że wyrażam tu opinię naszych mieszkańców, że możemy być z tego centrum absolutnie dumni. Cały kwartał stanowiący jak gdyby takie mini centrum miasta został uporządkowany i bardzo ciekawie zaaranżowany.

      2021-12-16 Andrzej Garlicki o tytule Podlaska Marka Roku 2020 dla dworca w Łomży

Statuetkę i czek w kategorii “Społeczeństwo” odebrał ks. Radosław Kubeł szef grupy ratowniczej “Nadzieja”:

– Jesteśmy między życiem a śmiercią. Między cudem, radością a tragedią. To co dzieje się w ciągu ostatnich miesięcy, epidemia dołożyła do tego krzyża ratowników, pielęgniarek, lekarzy jeszcze dodatkowe obciążenia. To wielki trud, aby ratować każde życie. Przyznanie tej nagrody Nadziei traktuje jako uhonorowanie wszystkich podlaskich medyków i tych zawodowych, i tych ochotniczych. 

      2021-12-16 ks. Radosław Kubeł o tytule Podlaska Marka Roku 2020 dla Grupy Ratowniczej Nadzieja

Podlaska Marka przyznawana jest nieprzerwanie od 2004 roku przez Marszałka Województwa Podlaskiego.

jt

Hits: 41

Autor P. G.

2021-12-16

Więcej informacji z tej kategorii