Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Podlaskie. “STOP nielegalnym odpadom” na podlaskich drogach

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Podlascy policjanci, wspólnie z pracownikami Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska oraz funkcjonariuszami innych służb, przeprowadzili działania, których celem było zwalczanie nielegalnego transportu i porzucania odpadów. Jest to jedna z form wzmacniania współpracy służb w walce z przestępczością przeciwko środowisku.

Wczoraj (4.03.), podlascy policjanci wspólnie z pracownikami Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska oraz funkcjonariuszami innych służb przeprowadzili działania, których celem było zwalczanie nielegalnego transportu i porzucania odpadów. W sumie 70 policjantów ruchu drogowego na głównych drogach województwa podlaskiego, a także w rejonach przejść granicznych skontrolowało blisko 400 pojazdów. Wśród zatrzymanych do kontroli aut, 9 przewoziło odpady. Funkcjonariusze nie stwierdzili w tych pojazdach uchybień związanych z nielegalnym transportem.

“STOP nielegalnym odpadom” to akcja Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, której głównym celem jest walka z przestępczością przeciwko środowisku, a także współpraca służb w tym zakresie.

Podlaska Policja

[related limit=”5″]

Hits: 0

Autor P. G.

2020-03-05

Więcej informacji z tej kategorii