Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Przerwa w zajęciach szkolnych – Linguo proponuje darmowe wideolekcje

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Przerwa w zajęciach szkolnych potrwa co najmniej do 25 marca 2020 r. Sytuacja może zmusić również dorosłych do pozostania w domach. Jednak nie powinien to być czas stracony. Pomysłów na jego zagospodarowanie jest wiele, ale jednym z najlepszych, z pewnością będzie uczestniczenie w kursach i szkoleniach oferowanych w sieci. Wybór jest szeroki zarówno w zakresie tematyki jak i rozpiętości cenowej.

Szkoła języków obcych LINGUO nie zawiesza swojej działalności. Dopóki sytuacja będzie tego wymagała wszystkie kursy będą realizowane poprzez specjalną platformę e-learningową, zgodnie z obowiązującym planem zajęć. Również nowi kursanci będą mogli skorzystać z oferty nauki języków obcych.

– Zespół nauczycieli LINGUO, w którego skład wchodzą również native-speakerzy, jest dobrze przygotowany do prowadzenia zajęć online. Nasz system pozwala na uczestniczenie w zajęciach indywidualnych oraz grupowych. Nie jest on jednak zwykłym komunikatorem. Oferuje prezentowanie pomocnych materiałów edukacyjnych oraz wiele funkcji interaktywnych mówi Anna Zielińska, kierownik łomżyńskiego oddziału szkoły.

Dla tych, którzy jeszcze nie zapisali się na kurs w LINGUO, nauczyciele z Wyszyńskiego, publikują na swoim kanale, na platformie YouTube, darmowe wideo lekcje językowe dla osób na każdym stopniu zaawansowania.

Koniecznie śledźcie fanpage Lingo na FB gdzie będą udostępniane linki do darmowych wideo lekcji.

materiał partnera

[related limit=”5″]

Hits: 0

Autor P. G.

2020-03-16

Więcej informacji z tej kategorii