Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Radio Nadzieja: Dziękujemy za wsparcie

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Wrzucamy datki do puszki na ulicy, ale już dużo rzadziej dajemy darowizny i korzystamy z odliczenia podatkowego. Tymczasem, jeśli tylko pozwala nam na to nasz portfel, warto dać darowiznę swojej ulubionej organizacji, której cele i działalność popieramy. Dlatego na stronie radionadzieja.pl mogą państwo wpłacić darowiznę na rzecz naszej rozgłośni i tym samym wesprzeć nas w dalszym rozwoju.

Jak mówi wicedyrektor naszej rozgłośni, ks. Emil Sasinowski wsparcie diecezjalnego Radia Nadzieja opiera się przede wszystkim o modlitwę, dlatego dziękujemy serdecznie słuchaczom za to, że pamiętacie o nas i łączycie się z nami przy różnego rodzaju transmisjach i modlitwach.

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć dodatkowo finansowo nasze radio to jest taka możliwość na głównej stronie naszej rozgłośni. – Wpisujemy dobrowolną kwotę, swój adres mailowy, a przez resztę przeprowadzi nas system, który jest specjalnie do tego zaprojektowany. Dziękujemy bardzo za każdy gest życzliwości w naszą stronę – mówi ks. Emil Sasinowski.

      2023-01-09 Ks. Emil Sasinowski, podziękowanie za wsparcie

Dodajmy, że podatnicy, którzy dokonali darowizn, mogą później odprowadzić niższy podatek. Ofiarowane kwoty można, pod pewnymi warunkami, odliczyć od dochodu i dzięki temu przekazać mniej urzędowi skarbowemu.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

2023-01-09

Więcej informacji z tej kategorii