Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Region: Krzysztof Kozicki wójtem: Postawiłem na spotkania z mieszkańcami

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Po ponad 5 latach na stanowisko wójta gminy Piątnica wraca Krzysztof Kozicki. Wygrał w I turze wyprzedzając między innymi obecnego wójta Artura Wierzbowskiego.

Samorządowiec mówił na naszej antenie, że wyciągnął wnioski z poprzedniej nieudanej kampanii i tym razem postawił na spotkania z mieszkańcami.

– Poprzednio za bardzo zaangażowałem się w prace, projekty, mniej byłem w terenie. Teraz bardziej postawiłem na swoją prawdziwą twarz, na spotkania z mieszkańcami, starałem się być bliżej ludzi rozmawiając o konkretnych sprawach, nawet mniejszych, bo dla mieszkańca jego sprawa jest sprawą najważniejszą.

      2024-04-10 Krzysztof Kozicki

Krzysztof Kozicki jako wójt na początku swojej kadencji będzie chciał odpowiednio ułożyć współpracę z urzędnikami oraz przyjrzeć się funkcjonowaniu urzędu.

– Od momentu jak odszedłem, w urzędzie liczba etatów została zwiększona o 18, więc na pewno przyjrzymy się temu jak w tej chwili urząd funkcjonuje. Zwolnienia? Tak bym tego nie określił. Na pewno racjonalne podejście do zadań. Na pewno nie będę czynił gwałtownych ruchów – mówi samorządowiec.

      2024-04-10 Krzysztof Kozicki o urzędzie

Całej rozmowy z Krzysztofem Kozickim wysłuchacie tutaj.

Autor B. Ś.

2024-04-10

Więcej informacji z tej kategorii