Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Region: Wypadkowy wieczór. Zdarzenie na DK65 i potrącenie w Łomży

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło wieczorem na podlaskich drogach. Najpierw na DK65 osobówka zderzyła się z ciężarówką. Potem w Łomży doszło do potrącenia rowerzysty. W wyniku tych zdarzeń cztery osoby trafiły do szpitali.

O godzinie 18.45 dyżurny monieckiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na DK 65, 115km, za Osowcem Twierdza w kierunku Grajewa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że jadący peugeotem 21-letnim kierowca stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i uderzyła w prawidłowy jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy. W wyniku zdarzenia kierowca peugeota oraz dwie pasażerki w wieku 17 i 14 lat trafiły do szpitala. Kierującemu pojazdem ciężarowym nie odniósł obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Drugie zdarzenie miało miejsce w Łomży. Około godz 19.30 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego – Pana Tadeusza. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni kierowca citroena jadąc prawym pasem od ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Aleja Legionów nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na drodze dla rowerów 15-letniemu rowerzyście, który jechał w kierunku ulicy Kopernika. Rowerzysta trafił do szpitala.

red. pg/Podlaska Policja/KMP Łomża

Hits: 24

Autor P. G.

2021-11-03

Więcej informacji z tej kategorii