Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Sokoły: Radosław Choiński kandydatem na wójta Gminy Sokoły

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Radosław Choiński w nadchodzących wyborach samorządowych postanowił zawalczyć o fotel wójta Gminy Sokoły.

31-letni mieszkaniec Bruszewa doświadczenie zawodowe w samorządzie nabył pracując w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w latach 2016-2019 r. Obecnie jest pracownikiem Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita w Wysokiem Mazowieckiem.

Po kilkudziesięciu latach potrzeba świeżości i nowych pomysłów na rozwój. Wiem, czego potrzebują mieszkańcy, bo sam żyję i pracuję na tym terenie, dlatego zdecydowałem się kandydować– mówi Radosław Choiński:

“Uważam, że w naszej gminie po ponad trzydziestu latach potrzeba zmian oraz nowego i świeżego spojrzenia. Władze gminy powinny być bardziej otwarte na problemy oraz potrzeby mieszkańców. Głównym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszej infrastruktury drogowej. Podczas licznych rozmów z mieszkańcami usłyszałem o wielu potrzebach w naszej gminie, które do tej pory nie zostały zrealizowane, są to m.in. inwestycje w infrastrukturę rekreacyjno-sportową oraz modernizacja świetlic wiejskich w mniejszych miejscowościach.”

      2024-02-24 Radosław Choiński

Radosław Choiński 7 kwietnia zawalczy z obecnym wójtem gminy Sokoły- Józefem Zajkowskim, który jest jednym z najdłużej urzędujących wójtów w Polsce. Pierwsze wybory wygrał w 1991r. Inni, ewentualni kandydaci nie są jeszcze znani.

Autor M. Sz.

2024-02-22

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...