Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Warto przeczytać: Dziewczyna z fotografii

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

“Dziewczyna z fotografii” Anny Olszewskiej (Zysk i S-ka) to opowieść o dochodzeniu do siebie po traumie, ostrożności w uczuciach po zranieniu i otwieraniu się na miłość.

Natasza była świetnie zapowiadającą się baletnicą, kiedy zdarzył się wypadek. Okaleczona fizycznie i psychicznie musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Luka jeszcze rok wcześniej miał wszystko – asystował w pracowni cenionego paryskiego fotografa i był zakochany w dziewczynie, która nie widziała poza nim świata. Jeden wieczór sprawił, że stracił i pracę, i miłość.

Kiedy Natasza wsiada do samolotu lecącego do Paryża, ścieżki tych dwojga przecinają się po raz pierwszy. Wszystko wskazuje na to, że to jedynie przelotna znajomość, ale los chce inaczej. W paryskim mieszkaniu Natasza znajduje list stanowiący zaproszenie do gry, w którą grała z rodzicami w każde urodziny. Natasza podejmuje wyzwanie i przemierza miasto w poszukiwaniu kolejnych wskazówek. W jednym z miejsc, w którym rodzice pozostawili kolejną kopertę, Natasza ponownie spotyka Lukę. Czy poszukujący idealnej modelki Luka będzie potrafił dostrzec w niej to, co kryje się pod bliznami? Czy Natasza będzie potrafiła się otworzyć?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Anny Czytowskiej z autorką książki, Anną Olszewską.

 

      2021-04-27 Anna Olszewska o książce

 

Hits: 42

Autor A. Cz.

2021-04-27

Więcej informacji z tej kategorii