Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Warto przeczytać: kryminał Kurs na śmierć

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Autor kryminałów, Wojciech Wójcik powraca z nową książką i zabiera czytelników do Akademii Szkolenia Policji, która jest siedliskiem plotek, intryg i przestępstw. Książkę “Kurs na śmierć” wydało Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Na terenie największej szkoły policyjnej kraju dochodzi do brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest okryty złą sławą komendant, a pierwszą wskazówką dla śledczych – zdjęcie pięknej dziewczyny z jego portfela.

Wkrótce potem z okna swojego mieszkania w modnej warszawskiej dzielnicy wypada Olga Burzyńska. Samobójstwo? Wątpliwości wzbudza jej skrzynka mailowa. Trzydziestolatka wysyłała zamordowanemu komendantowi erotyczne wiadomości, a dzień po jego śmierci była widziana w okolicach miejsca zbrodni.

Policja traktuje tę sprawę priorytetowo. Do grupy śledczej zostaje włączony Paweł Łukasik – dawny as komendy głównej, przed trzema laty przeniesiony dyscyplinarnie na prowincję. Równolegle zabójcy szuka młodziutka kursantka Agnieszka Jamróz, chcąca pozbyć się łatki ofermy. Oboje odkrywają, że pod osłoną nocy w akademii dochodziło do dramatycznych wydarzeń. Wśród kursantów i wykładowców są osoby, które zrobią wszystko, by prawda nie wyszła na jaw.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Anny Czytowskiej z Wojciechem Wójcikiem,

 

      2021-05-14 Wojciech Wójcik

 

Hits: 36

Autor A. Cz.

2021-05-14

Więcej informacji z tej kategorii