Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Warto przeczytać: Kto fałszuje Jezusa?

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Samozwańczy, antykatoliccy zbawcy świata zrobią wszystko, by zniszczyć Kościół. Paweł Lisicki, redaktor naczelny Tygodnika “Do Rzeczy” napisał książkę, w której mierzy się z oskarżeniami współczesnych ateistów. Książkę “Kto fałszuje Jezusa?” Wydało Wydawnictwo Esprit.

Jak się temu przeciwstawić? Jak rozpoznać fałszywych proroków promujących nowego boga, którym jest ludzki rozum? Jak zdemaskować tych, którzy w imię walki o powierzchowną prawdę niszczą Tradycję i chrześcijańskie dziedzictwo? I dlaczego komuś tak bardzo zależy na tym, by zabrać Kościołowi Jezusa?
Paweł Lisicki wyrusza w prawdziwe śledztwo, które demaskuje fałszywe ideologie niszczące Kościół katolicki, również od wewnątrz, oraz krzywdzące stereotypy masowo powielane przez światowe media. Uważnie przygląda się tezom głoszonym przez czołowych krytyków chrześcijaństwa, misjonarzy ateizmu, między innymi Davida Randa czy Richarda Dawkinsa, i ukazuje kryjące się w nich fundamentalne błędy oraz pułapki rozumowania. Dociera także do korzeni antychrześcijańskich tez, które znajduje w siedemnastowiecznej Hadze.

Z Pawłem Lisickim rozmawiała Anna Czytowska:

 

      2021-04-24 Paweł Lisicki

 

Hits: 75

Autor A. Cz.

2021-04-24

Więcej informacji z tej kategorii