Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zielona Energia: Czy zielona energia jest szansą na konkurencyjność i unowocześnienie polskich przedsiębiorstw?

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Główne źródła energii odnawialnej w Polsce wiatr i słońce. Czy można w nie inwestować? Jak najskuteczniej wykorzystać odnawialne źródła energii w domu? Jak działają pompy ciepła? Jak funkcjonują farmy wiatrowe? Czy odnawialne źródła energii są ekologiczne? Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w audycji “Zielone Energia”. 

W dzisiejszej (16.02.) audycji gościem Edyty Hołdyńskiej był Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu BiznesAlert.pl. Z rozmowy dowiemy się czy zielona energia jest szansą na konkurencyjność i unowocześnienie polskich przedsiębiorstw. Czy zmiany, o których mówią politycy i Komisja Europejska przyniosą korzyści dla Polski? Czy inwestycja w OZE w firmie się opłaca?

      2024-02-16 ZIELONA ENERGIA - CZY ZIELONA ENERGIA JEST SZANSĄ NA KONKURENCYJNOŚĆ I UNOWOCZEŚNIENIE POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

“Zielona Energia” w piątek o g. 10.15 na antenie Radia Nadzieja.

Autor E. S.

2024-02-16

Więcej informacji z tej kategorii