Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zielone Podróże: Czy lokalne samorządy stać na niskoemisyjny transport?

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Niskoemisyjny transport: szansa czy zagrożenie? Samochód elektryczny czy spalinowy? Rower czy hulajnoga? Środki transportu a środowisko. Dobre praktyki i nowoczesne rozwiązania. Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w audycji “Zielone Podróże”. Audycje realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

W dzisiejszej (10.04.) audycji gościem Katarzyny Polewko był Hubert Pyliński, ekspert ds. analiz branżowych z Banku Gospodarstwa Krajowego. Rozmowa dotyczyła zapytania, czy lokalne samorządy stać na niskoemisyjny transport. Gdzie w Polsce można zauważyć najszybszy rozwój transportu niskoemisyjnego?

Zapraszamy do wysłuchania:

      2024-04-10 ZIELONE PODRÓŻE - CZY LOKALNE SAMORZĄDY STAĆ NA NISKOEMISYJNY TRANSPORT?

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

“Zielone Podróże” w środę o g. 10.30 na antenie Radia Nadzieja.

Autor E. S.

2024-04-10

Więcej informacji z tej kategorii