Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zielone Podróże: Czy w Polsce przeżywamy rozwój niskoemisyjnego transportu?

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Niskoemisyjny transport: szansa czy zagrożenie? Samochód elektryczny czy spalinowy? Rower czy hulajnoga? Środki transportu a środowisko. Dobre praktyki i nowoczesne rozwiązania. Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w audycji “Zielone Podróże”. Audycje realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

W dzisiejszej (07.02.) audycji gościem Marcina Fijołka był Krystian Szczepański, dyrektor Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego. Z rozmowy dowiemy się czy w Polsce przeżywamy rozwój niskoemisyjnego transportu? Czy wynajem samochodu elektrycznego może z czasem zastąpić jego posiadanie? Co sprawia, że zmieniają się nawyki w użytkowaniu transportu?

Zapraszamy do wysłuchania:

      2024-02-07 ZIELONE PODRÓŻE - CZY W POLSCE PRZEŻYWAMY ROZWÓJ NISKOEMISYJNEGO TRANSPORTU?

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

“Zielone Podróże” w środę o g. 10.30 na antenie Radia Nadzieja.

Autor E. S.

2024-02-07

Więcej informacji z tej kategorii