Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zielone Podróże: Czynniki wpływające na rozwój transportu niskoemisyjnego

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Niskoemisyjny transport: szansa czy zagrożenie? Samochód elektryczny czy spalinowy? Rower czy hulajnoga? Środki transportu a środowisko. Dobre praktyki i nowoczesne rozwiązania. Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w audycji “Zielone Podróże”. Audycje realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

W dzisiejszej (03.04.) audycji gościem Bartosza Święcińskiego był Aleksander Szałański z Fundacji Promocji Pojazdów Eletrycznych. Rozmowa dotyczyła czynników wpływających na rozwój transportu niskoemisyjnego. Czy w Polsce jest możliwy zrównoważony rozwój bardziej ekologicznego transportu?

Zapraszamy do wysłuchania:

      2024-04-03 ZIELONE PODRÓŻE - CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA ROZWÓJ TRANSPORTU NISKOEMISYJNEGO

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

“Zielone Podróże” w środę o g. 10.30 na antenie Radia Nadzieja.

Autor E. S.

2024-04-03

Więcej informacji z tej kategorii