Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zielone Podróże: Elektryfikacja kolei w Polsce

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Niskoemisyjny transport: szansa czy zagrożenie? Samochód elektryczny czy spalinowy? Rower czy hulajnoga? Środki transportu a środowisko. Dobre praktyki i nowoczesne rozwiązania. Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi w audycji “Zielone Podróże”. Audycje realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

W dzisiejszej (21.02.) audycji gościem Edyty Hołdyńskiej był Michał Wykiera z Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Z rozmowy dowiemy się jaki jest stan elektryfikacji kolei w Polsce i czy jej rozwój postępuje? Czy krajowa infrastruktura jest przygotowana na przyjęcie najnowszych rozwiązań technologicznych?

Zapraszamy do wysłuchania:

      2024-02-21 ZIELONE PODRÓŻE - ELEKTRYFIKACJA KOLEI W POLSCE

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

“Zielone Podróże” w środę o g. 10.30 na antenie Radia Nadzieja.

Autor ES

2024-02-21

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...