Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

3 sprawdzone pomysły na prezenty świąteczne dla współpracowników

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Odpowiednio dobrany prezent dla współpracownika może być nie lada wyzwaniem dla nas, szczególnie jeżeli nie znamy zbytnio danej osoby, a jednak chcemy wywołać uśmiech na jej twarzy przed Świętami Bożego Narodzenia. Bez wątpienia  prezenty na święt to znacznie więcej aniżeli miłe upominki – to również znakomite narzędzia służące integracji z innymi osobami, z którymi na co dzień pracujemy. Pojawiają się jednakże ważne pytania: co ofiarować współpracownikom na Święta Bożego Narodzenia? Jakie będą odpowiednie prezenty świąteczne dla niej, a jakie upominki świąteczne dla niego. Prezenty dla współpracowników to bardzo obszerna tematyka. W poniższym artykule postaramy się jednakże opisać 3 sprawdzone pomysły na prezenty świąteczne dla współpracowników, co na pewno ułatwi podjęcie takiej decyzji.

Prezenty dla współpracowników – podarujmy im to, co po prostu lubią

Jeśli dobrze znamy swoich współpracowników, dobrym pomysłem może być wsparcie ich w rozwoju pasji. Hobby oraz zainteresowania są bardzo istotne. Pomagają w oderwaniu się od codziennych problemów, dodają wiary w siebie i uczą cierpliwości. Twój współpracownik uwielbia czytać książki? Warto, abyś podarował mu voucher na nielimitowany dostęp do e-booków. A być może słyszałeś, że któryś z pracowników chciałby nauczyć się języka obcego? Voucher na kilkumiesięczny kurs języka angielskiego i trafiony prezent dla współpracownika masz już gotowy. Jeżeli wiesz, iż dla twojego współpracownika istotne jest spędzanie czasu wolnego z rodziną, podaruj mu voucher na rodzinne warsztaty ze słodyczami albo na wizytę na Farmie Iluzji. Na pewno osoba obdarowana doceni taki upominek otrzymany na Święta Bożego Narodzenia.

Ekstremalne prezenty dla osób lubiących adrenalinę

Prezenty ekstremalne zaliczane są do tego typu atrakcji, które nie będą zdecydowanie odpowiednie dla każdej osoby. Nie każdy przecież preferuje ryzyko i nie każdy będzie potrzebował do szczęścia potężnego zastrzyku emocji. U kogo jednakże ekstremalne upominki sprawdzą się najlepiej i jakie osoby warto nimi obdarowywać? Jak pokazują przeprowadzone badania, osobami, które zwykle są zdecydowane na uprawianie sportów ekstremalnych, są młode osoby, które charakteryzują się chęcią przezwyciężania trudności, oraz doznawania mocniejszych, nowych wrażeń i dawania z siebie wszystkiego, aby przeżyć coś niezapomnianego. Dla większości osób, które uprawiają sporty ekstremalne cel, stanowi doświadczanie nadzwyczajnych emocji, wrażeń oraz przyjemności, co jest niewątpliwie związane z tym dyscyplinami. Sportowcy ekstremalni to najczęściej osoby, które wprost rozkoszują się pokonywaniem różnych niebezpieczeństw, są uodpornione na stres, a przy tym także wykazują się zdolnością do działania w warunkach zwiększonego ryzyka. Na pewno pomocna jest wówczas znajomość swoich możliwości i słabych stron. Prezenty pod postacią voucherów na ekstremalne atrakcje sprawdzą się zatem u tych osób, które odczuwają potrzebę odrywania się od utartych schematów i nudnej codzienności, ale również u tych mających życiowe pasje, które od dawna marzyły o spróbowaniu własnych sił w zakresie ekstremalnych sportów. Osobami chętnie wybierającymi atrakcje ekstremalne są również te, które nie obawiają się wyzwań, lubią przeciwstawiać się własnym lękom i w każdym dniu pokonywać swoje ograniczenia. Prezenty ekstremalne to także ciekawa metoda na wyrwanie się z miasta i pobyt na łonie przyrody. Ciężko raczej wyobrazić sobie bliższy kontakt z naturą, aniżeli w czasie swobodnego spadania z zawrotną prędkością ponad 200 km/h z prawie 3000 metrów wysokości.

Trochę relaksu dla współpracowników

Bez względu na to, czy mamy pracę umysłową, czy fizyczną, wszyscy potrzebujemy od czasu do czasu zrelaksować się i odpocząć. Obowiązki każdego dnia potrafią nam spędzać sen z powiek. Święta Bożego Narodzenia są świetną okazją, żeby podarować współpracownikowi voucher na pobyt do SPA. Wówczas będzie mieć on szansę na wybranie dogodnego terminu, a co najważniejsze odpowiednich dla siebie zabiegów. Będzie miał szansę, żeby chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i powróci do pracy gotowy na zupełnie nowe wyzwania.

Artykuł sponsorowany

2022-12-07

Więcej informacji z tej kategorii